Reklama

Quirky’s Pivot Power: flexibilná predlžovačka!

Roman Calík

Ak existuje niečo, čo bolo treba vymyslieť už dávno, tak je to práve táto flexibilná predlžovačka Pivot Power. Dokáže vám celkom uľahčiť život. Ukážeme vám ako.

Piwot Power 1

Skeptik by povedal, že aj úplne obyčajná predlžovačka so šiestimi zásuvkami dokáže pripojiť naraz až šesť zariadení. Otázka znie: Kedy sa vám to naposledy aj podarilo? Väčsinou skončíte pri dvoch zásuvkách neobsadených kvôli tučnému adaptéru z PC reproduktorov, nabíjačky na telefón či nabíjačky batérie fotoaparátu. V tomto prípade vám nepomôže ani priateľ na telefóne, ani sused elektrikár, ktorý vám ponúkne predlžovačku s ďalšími šiestimi zásuvkami. Veľmi elegantné riešenie však ponúka Quirkys Pivot Power. Tvar tejto superpredlžovačky si možete upravovať dovtedy, kým nevyužijete všetkých šesť pozícií, vhodne neumiestnite za nábytok alebo do rohu miestnosti. Veľmi kompaktná a zároveň priestranná konfigurácia je do kruhu, kde vôjdu všetky vaše káble a adaptéry naraz.

Piwot Power 2

K účelnosti Pivot Power prispieva aj vstavaná prepäťová ochrana, samozrejmosťou je aj vypínač. Zatiaľ sa vyrába a predáva len za oceánom, dúfame, že čoskoro bude k dispozícii aj európska verzia.

Piwot Power 3

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.