Reklama

Program Orange pre rodinu - 4 tipy na najlepšie kombinácie

PR článok

Čo je doma, to sa počíta. Známe príslovie určite dobre vystihuje aj zľavy pre domácnosti, ktoré môžete získať v rámci programu výhod Orange pre rodinu. Ušetriť až 20% z cien služieb ako internet a TV, alebo dokonca aj z ceny Ideálneho paušálu pre ďalšieho člena rodiny, to je mimoriadne atraktívna ponuka Orangeu, ktorú by ste nemali prehliadnuť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že u Orangeu môže vaša rodina výrazne ušetriť vďaka obľúbenému programu výhod Orange pre rodinu. Ten operátor predstavil už v septembri minulého roka a odvtedy sa pre jeho výhody rozhodlo množstvo slovenských domácností. Program Orange pre rodinu vám totiž umožňuje využívať mobilné služby a služby pre domácnosť výhodnejšie. Z mesačných poplatkov nových služieb získate zľavu vo výške až 20%, stačí aby ste mali u operátora Orange aktívny niektorý z Ideálnych paušálov s viazanosťou.

Orange

Vynikajúcu 20% zľavu možete získať na obdobie 6 až 24 mesiacov, v závislosti od vášho Ideálneho paušálu. Počas viazanosti tak ušetríte desiatky až stovky eur. Vybrať si môžete z atraktívnych služieb ako je Mobilný Orange Internet, Internet na Doma DSL, Internet cez optiku, ale aj z celej ponuky služieb Orange TV (cez optiku, internet či dokonca cez satelit) a so zľavou si môžete dopriať aj ďalší Ideálny paušál pre členov vašej rodiny. A keďže variácií je množstvo, rozhodli sme sa vybrať pre vás niekoľko tipov pre najlepšie kombinácie programu Orange pre rodinu.

1. TIP (internet + TV) – Orange Doma

Ideálnou kombináciou, ako si maximálne užiť výhody programu Orange pre rodinu je vybrať si k paušálu kombináciu služieb pre internet aj televíziu. Najzaujímavejší je v tomto prípade balík Orange Doma, ktorá v sebe spája vysokorýchlostný internet, digitálnu televíziu a dokonca aj pevnú linku v jednom nadupanom balíku. Za cenu len 15,99 €/mesačne po uplatnení rodinnej zľavy 20% z mesačného poplatku sa v tomto prípade môžete tešiť na mimoriadne rýchly internet FiberNet s maximálnou rýchlosťou sťahovania dát až 250 Mbit/s a rýchlosťou pre odosielanie dát až 15 Mbit/s. Vďaka digitálnej televízii FiberTV zase získate prístup k službe TV Archív s 19 stanicami, kde si vysielanie môžete spätne pozrieť až 31 dní dozadu. Tešiť sa môžete taktiež na vysielanie v HD aj 3D kvalite, ľubovoľný tématický televízny balík na rok zadarmo či službu Mobilná TV na 3 mesiace zadarmo a mnohé iné služby. Pevná linka FiberTel, ktorá je tiež súčasťou balíka Orange Doma obsahuje navyše aj 30 minút volaní v pevných sieťach SR a neobmedzené volania na čísla FiberTel. 

Vďaka programu Orange pre rodinu môžete pri objednávke balíka Orange Doma ušetriť na mesačnom poplatku až 96 € pri 24 mesačnej viazanosti!

EXTRA TIP

Ak si objednáte naraz niektorý z Ideálnych paušálov spolu s internetom a televíziou v rámci programu Orange pre rodinu so zľavou 20%, navyše získate extra zľavu 20 € na nový mobil.

2. TIP (internet) – Mobilný internet Klasik

Ak nepotrebujete do domácnosti televíziu, ale skôr uvítate výhody mobilného internetu, pozrite sa na ponuku programov Mobilný internet. Atraktívnou voľbou je práve Mobilný internet Klasik, ktorý využijete nielen na surfovanie na webe, ale aj pre multimédiá. Obsahuje neobmedzený objem dát, pričom prvých 6 000 MB si užijete v plnej rýchlosti mobilnej dátovej siete a to až 42 Mbit/s pri sťahovaní dát a 1,5 Mbit/s pri odosielaní dát. To všetko si môžete užívať za cenu len 14,39 €/mesačne po uplatnení rodinnej zľavy 20% z mesačného poplatku.

Vďaka programu Orange pre rodinu môžete pri objednávke služby Mobilný internet Klasik ušetriť na mesačnom poplatku až 86,40 € pri 24 mesačnej viazanosti!

3. TIP (TV) – SatTV Extra

Ako výhodne získať kombináciu satelitnej televízie Skylink a balíka služieb TV Extra? Samozrejme, že taktiež vďaka programu Orange pre rodinu. Služba SatTV Extra vám ponúkne až 40 televíznych staníc a rovnako jej nechýba TV archív, vďaka ktorému si môžete pozrieť vysielanie 19 staníc až 31 dní dozadu. V cene služby je aj Filmotéka+ a Filmotéka TopFun Štart s bohatou ponukou filmov, ktoré na obrazovkách televízií tak skoro neuvidíte. V modernej domácnosti oceníte aj službu Mobilná TV, ktorá vám umožní sledovanie živého vysielania, Archívu či filmov a seriálov s Filmotéky aj na vašom počítači, notebooku, tablete či v smartfóne. Službu SatTV Extra so všetkými výhodami získate za cenu len 8,79 €/mesačne po uplatnení rodinnej zľavy 20% z mesačného poplatku.

Vďaka programu Orange pre rodinu môžete pri objednávke služby SatTV Extra ušetriť na mesačnom poplatku až 52,80 € pri 24 mesačnej viazanosti!

EXTRA TIP

Ak sa rozhodnete využiť výhody programu Orange pre rodinu v akejkoľvek kombinácii, získate naviac ďalší internet pre rodinu s množstvom dát 1 GB mesačne automaticky a úplne zadarmo až na 24 mesiacov. Tieto dáta môžete využívať v mobile alebo tablete či PC a tiež určiť až 3 telefónne čísla, na ktorých budete vy a vaša rodina tento internet využívať spoločne.

4. TIP (nový paušál) – Ideálny Paušál

Ak ste spokojní so svojím Ideálnym paušálom a rozhodnete sa pre ďalší nový paušál pre niekoho z vašej rodiny, máme pre vás opäť skvelú správu. Na ďalší Ideálny paušál do domácnosti získate v rámci programu Orange pre rodinu zľavu 20%. Vtedy si môžete dopriať aj Ideálny Paušál Panter 35 € s nekonečnými volaniami do všetkých sietí v SR, s nekonečným počtom SMS a MMS správ taktiež do všetkých sietí SR aj s neobmedzeným internetom s 500 MB dát v plnej rýchlosti za veľmi výhodných podmienok. Za Paušál Panter 35 € zaplatíte len 28 €/mesačne po uplatnení rodinnej zľavy 20% z mesačného poplatku.

Vďaka programu Orange pre rodinu môžete pri objednávke ďalšieho nového Ideálneho paušálu napríklad Panter 35 € ušetriť na mesačnom poplatku celkovo až 168 € pri 24 mesačnej viazanosti!

Zaujali vás výhody programu Orange pre rodinu? Tak navštívte predajňu Orange alebo stránku www.orange.sk a užívajte si výhody, ako nikdy predtým.

Foto: Orange

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.