Reklama

Profi výzdoba s laserovou gravírovačkou NEJE DK-8 Pro-5

Zdroj | GearBest.com
PR článok
Zdroj | GearBest.com
Zdroj | GearBest.com

Na vytvorenie profesionálnej výzdoby formou laserového gravírovania môžete využiť profi štúdio. Alebo si ju môžete vyhotoviť aj v pohodlí domova. Stačí vám na to laserová gravírovačka NEJE DK-8 Pro-5.

Zdroj | GearBest.com

Toto malé prenosné zariadenie rozmerov 14,5 x 16 x 19 cm vážiace iba 1,3 kg umiestnite kdekoľvek v domácej pracovni alebo v kancelárii. V naištalovanom obslužnom softvéri si vyberiete obrázok, alebo napíšete text, ktorým chcete vami vybraný predmet vyzdobiť laserovým gravírovaním. Môže to byť plastový kryt smartfónu, kožený opasok, paličky z bambusu ale aj iné predmety z tvrdého dreva, gumy a iných materiálov. Na gravírovanie nie sú vhodné kovové, hliníkové alebo akrylové predmety.

Špeciálny podstavec gravírovačky zabezpečí presné polohovanie vybraného predmetu a umiestnenie obrázka alebo textu na ňom. Vygravírovaný obrázok má vysoké rozlíšenie a na mäkkých materiáloch môžete dosiahnuť 3D efekt, alebo efekt prechodu. Gravírovačka môže byť požutá aj v offline režime, len je potrebné zabezpečiť napájanie oboch USB portov prostredníctvom adaptéra alebo externej batérie.

Zdroj | GearBest.com

Laserová gravírovačka NEJE DK-8 Pro-5 využíva na vypaľovanie hlavu s modrým a fialovým laserom výkonu 500 mW. Pri práci s gravírovačkou si nezabudnite nasadiť ochranné okuliare, ktoré sú súčasťou balenia, tak ako aj dva prepojovacie USB káble, imbusový kľúč i pamäťová karta s manuálom a inštalačným softvérom. Gravírovačku NEJE DK-8 Pro-5 si môžete kúpiť v internetovom obchode GearBest.com s doručením na Slovensko za cenu 84,67 €.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.