Reklama

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - ClimbForceDrive prekoná každý prah

Zdroj | Electrolux
PR článok
Zdroj | Electrolux
Zdroj | Electrolux

V pokračovaní rubriky PRODUKT MESIACA na TECHBOX.sk, v ktorej celý mesiac predstavujeme unikátne produkty, ktoré stoja za povšimnutie, sa opäť pozrieme na robotický vysávač Electrolux PUREi9. Aké ďalšie výhody tento víťaz súboja robotických vysávačov ponúka?

Electrolux PUREi9 po rokoch vývoja v rodnom Švédsku prišiel aj na náš trh, aby ukázal čo dokáže. Okrem toho, že má špeciálny tvar Trinity a je vybavený systémom 3D Vision, má i unikátny systém ClimbForceDrive.

Ten zabezpečuje, že robotický vysávač PUREi9 dokáže prekonávať aj výrazné prekážky. Presnejšie ide o 2,2 cm prahy dverí či rovnako vysoké koberce. Aj v tomto prípade vysávaču prekážky presne meria systém 3D Vision, takže nehrozí, že by sa PUREi9 niekde zachytil.

Zdroj | Electrolux

Vďaka týmto technológiám sa nemusíte báť, že by PUREi9 vynechal niektorú časť podlahy. Navyše, do jemných predmetov nenarazí, aby ich nepoškodil, prahy medzi dverami prejde akoby tam ani neboli a vyššie koberce tiež neostanú bez povšimnutia tohto šikovného domáceho pomocníka.

Všetko je pritom možné načasovať tak, aby vás počas dňa nerušil vysávaním. Electrolux PUREi9 si pokojne môžete načasovať na vysávanie, keď doma či v kancelárii nie ste.

Vedeli ste, že…

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.