Reklama

Prestigio – VEĽA MUZIKY ZA MÁLO PEŇAZÍ (3.časť)

PR článok

Pri značke Prestigio platí, rovnako ako v predchádzajúcich častiach seriálu, že „Dobré veci nemusia byť drahé!“. Ak si chcete dopriať pod vianočný stromček štýlový tablet, ktorý má navyše podporu najrýchlejšej siete 4G, Prestigio MultiPad Ranger 8.0 je vynikajúcou voľbou.

Prestigio MultiPad Ranger 8.0

Osempalcový displej nového tabletu MultiPad Ranger 8.0 je vynikajúci na čítanie online obsahu, či elektronických kníh. Jeho technológia IPS poskytne vynikajúce podanie farieb a tiež veľmi dobrú čitateľnosť na priamom slnku. No najmä vďaka kompaktným rozmerom ho budete milovať, nakoľko ho budete môcť nosiť stále so sebou.

POZRITE SI TIEŽ
Prestigio – VEĽA MUZIKY ZA MÁLO PEŇAZÍ (1.časť)
Prestigio – VEĽA MUZIKY ZA MÁLO PEŇAZÍ (2.časť)

MultiPad Ranger 8.0 ponúka aj výkonný hardvér. Základom je štvorjadrový procesor Qualcomm MSM8926 s taktom 1.2 GHz, ktorému pomôže grafická karta Adreno 305. Vďaka 1 GB operačnej pamäte nebude pre vás problémom práca s niekoľkými aplikáciami naraz. Pre vaše údaje je k dispozícii 8 GB integrovanej pamäte, ktorú môžete samozrejme rozšíriť o ďalších 32 GB pomocou pamäťových kariet microSD. Ak by vám ani to nestačilo, môžete svoje úložisko rozšíriť o ďalších 200 GB pomocou cloudového úložiska Prestigio MultiCloud.

Prestigio MultiPad Ranger 8.0

Čo si však na novom tablete Prestigio MultiPad Ranger 8.0 určite zamilujete je rýchle pripojenie aj v momentoch, keď nemáte poblíž Wi-Fi sieť. Ranger 8.0 je totiž prvým tabletom Prestigio, ktorý ponúka 4G pripojenie. Vďaka tomu môžete využívať neprerušovaný až 10-násobne rýchlejší tok dát. Použitú SIM kartu môžete okrem dát využiť aj na posielanie SMS správ a hlasové hovory. Využitie tabletu MultiPad Ranger 8.0 je tak takmer neobmedzené.

Prestigio MultiPad Ranger 8.0

Okrem tohto všetkého ponúkne tablet Prestigio MultiPad Ranger 8.0 hlavný 5 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním a webkameru s rozlíšením 2 Mpx, ktorá je ideálna na videohovory. Chcete svoj tablet využiť aj ako navigáciu? S MultiPadom Ranger 8.0 to nie je vďaka integrovanému GPS modulu žiadny problém.  Dokonca si môžete počas cesty do práce, či školy vypočuť aj vysielanie vášho obľúbeného rádia, nakoľko v tomto tablete nájdete aj FM rádio.

Prestigio MultiPad Ranger 8.0

Prestigio MultiPad Ranger 8.0 je v predaji za 199 € v bielej a červenej farbe, pričom bielu verziu predáva výhradne operátor Orange. V prípade ak využijete dotovanú ponuku, môžete mať MultiPad Ranger 8.0 už za 1 €. Okrem tabletu samotného v balení nájdete aj elegantné kožené púzdro.

Foto: Prestigio

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.