Reklama

Prestigio MultiPad PRIME 7.0 3G – ďalšia cenovo dostupná novinka s podporou 3G

Marek Šimunek

Prestigio prichádza na trh s ďalšou novinkou. Tentokrát sa jedná o 7“ Android tablet, ktorý by mal predstavovať cenovo dostupnú alternatívu pre všetkých, ktorí požadujú tablet a súčasne aj pripojenie pomocou 3G.

Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G

Prestigio iba nedávno predstavil svoju 8“ novinku, ktorá bude exkluzívne dostupná u nášho oranžového operátora a už prináša ďalšiu. Najnovším prírastkom je Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G, ktorý ako už jeho samotný názov prezrádza bude lákať najmä na pripojenie k 3G sieti. Okrem toho istotne zaujme aj svojou cenou, ktorá sa bude pohybovať na úrovni 133 €. Čo všetko však za svoje peniaze získate? V prvom rade je to 7“ TFT displej s rozlíšením 800 x 480 pixlov, na ktorom sa bude zobrazovať operačný systém Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Výrobca pritom uvádza možnú aktualizáciu na Jelly Bean.

Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G

O pohon operačného systému sa bude starať procesor Mediatek MT6575 ARM Cortex A9 s taktom 1 GHz, ktorý bude mať k dispozícii 512 MB operačnej pamäte a dvojjadrovú grafickú kartu PowerVR SGX531. Integrovanú pamäť s pomerne malou kapacitou 4 GB budete môcť rozšíriť pomocou microSD kariet o ďalších 32 GB. Okrem už spomínaného pripojenia k 3G samozrejme nebude chýbať ani Bluetooth a Wi-Fi modul. Dvojica fotoaparátov bude zahŕňať 2 Mpx fotoaparát na zadnej strane a prednú VGA webkameru. Budúcich majiteľov poteší aj integrovaný GPS modul, takže svoj nový tablet budete môcť využiť aj ako navigáciu, alebo možnosť posielania SMS. Hlasové hovory však podporované nie sú. V balení okrem „povinného“ príslušenstva nájdete aj jednoduché ochranné puzdro. Ako sme už spomínali, tablet Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G bude za 133 € dostupný u operátora O2, prípadne si ho k striebornému paušálu operátora môžete zakúpiť za 7 €.

Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G

Foto: Prestigio

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.