Reklama

Prenosný projektor Philips PicoPix Max rozbehol kampaň na Indiegogo

Zdroj | Philips
Richard Pliešovský
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Philips ponúka inteligentný, plne bezdrôtový prenosný projektor s Full HD obrazom s novou technológiou DLP a 3-hodinovou výdržou na batériu.

Malý projektor dokáže premietnuť obraz až do uhlopriečky 120 palcov. Svetelný zdroj LED PicoPix Max LED má životnosť až 30 000 hodín pri svietivosti 800 ANSI lúmenov. Ak by ste ho denne využívali 4 hodiny, lampa by mala vydržať 20 rokov!

PicoPix Max má 16 GB vnútornej pamäte, batéria s kapacitou 16 500 mAh sľubuje 3-hodinovú výdrž, čo by malo postačovať aj na pozretie dlhšieho filmu.

Zdroj | Philips

Do zariadenia sa dajú stiahnuť aplikácie z obchodu Philips Store, appka ExpressVPN je dokonca už predinštalovaná, takže sa používatelia nemusia obávať o bezpečnosť a bez problémov sa pripojiť na internet aj v zahraničí, alebo pri využívaní verejnej Wi-Fi.

Pozrite si

Anker ohlásil príchod nového miniprojektoru Nebula Capsule II

Zdroj | Philips

Praktická funkcia je automatické zarovnávanie, PicoPix Max sa automaticky narovnáva, aby ponúkol vodorovne umiestnený obraz bez ohľadu na povrch, na ktorom je položený.

Zdroj | Philips

Zabudovaná kamera, osadená tesne pod objektívom, zaistí zaostrovanie a jasný obraz. Pomer strán každého rohu sa dá upraviť podľa potreby.

Pozrite si

BenQ sa pochválil dataprojektorom na baterky

O konektivitu sa stará jeden HDMI a dva USB-C porty, Wi-Fi 5 a microSD karta. Zvuk sa dá bezdrôtovo prenášať pomocou Bluetooth (4.1) alebo pomocou 3,5 mm audio konektora do externých reproduktorov. Projektor má vlastné stereo reproduktory, treba však počítať s ich obmedzeným výkonom (2 x 4 W). Projektor má 136 x 134 x 47,5 mm a 850 g.

Zdroj | Philips

Aj keď projektor pracuje na operačnom systéme Android, nie je problém pripojiť k nemu aj zariadenia iných platforiem – Windows, macOS, iOS.

Používatelia nájdu v balení okrem samotného projektoru diaľkové ovládania, cestovný obal, tripod a univerzálny napájací adaptér.

Ak vás tento prenosný, avšak výkonný model zaujal a chcete ho podporiť, môžete si pripraviť 419 eur. Podľa portálu Indiegogo je to už s 53 % zľavou, plná cena sa má vyšplhať až na 899 eur. K prvým majiteľom sa Philips PicoPix Max má dostať októbri 2019.

Zdroj | Philips

Zdroj | Philips
Zdroj | Philips
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.