Reklama

Projektor Acer B250i ponúka bezdrôtový prenos a vraj výborný zvuk

Zdroj | Acer
Richard Pliešovský
Zdroj | Acer
Zdroj | Acer

Acer predstavil na veľtrhu v Las Vegas nový prenosný Full HD LED projektor s kompaktnými rozmermi a zaujímavým pomerom medzi kvalitou a cenou.

Acer B250i je navrhnutý ako šikovný zdroj zábavy, ktorý sa dá používať nielen doma, ale možno ho pohodlne vziať so sebou na dovolenku, chatu, či na party k priateľom. Je teda ideálny pre tých, ktorí hľadajú jednoducho ovládateľné mediálne zariadenie, ku ktorému netreba (okrem zdroja s obsahom) pripájať žiadne ďalšie periférie.

Zdroj | Acer

 

Projekcia poskytuje Full HD 1080p obraz s jasom do 1 000 Lúmenov, kontrastom 5 000 : 1, podporou širokého gamutu s pokrytím 120 % farebného priestoru Rec. 709. Nechýba funkcia rýchleho automatického zaostrenia.

Zvuk zabezpečujú dva 5 W reproduktory s pasívnymi radiátormi. Technológie Waves Maxx Audio a Acer TrueHarmony majú poskytnúť pôsobivý zvuk s výraznými basami.

Zdroj | Acer

K projektoru sa dá pripájať nielen klasicky pomocou kábla, ale aj bezdrôtovo. To privítajú majitelia systémov Android a iOS, ktorí môžu využiť bezdrôtové zrkadlenie obrazovky cez Wi-Fi. Štandardný HDMI port slúži na pripájanie z notebooku, Set-Top boxu a iných zdrojov obsahu.

Moderný USB-C port slúži nielen na nabíjanie, ale aj na prenos obrazu. Konektivitu dopĺňa USB-A port podporujúci výstup videa pre inteligentné zariadenia a počítače.

Zdroj | Acer

LED modul garantuje životnosť 30 000 hodín, čím prispieva k finančným úsporám majiteľov, no aj menšej uhlíkovej stope v prírode. Projektor má 205 x 204 x 78 mm a 1,45 kg.

Acer B250i príde na trh v apríli za príjemných 699 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.