Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prémiové smart hodinky za cenu strednej triedy? Samsung Watch5 Pro tu a teraz

Prémiové smart hodinky za cenu strednej triedy? Samsung Watch5 Pro tu a teraz
Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Prémiové smart hodinky za cenu strednej triedy? Samsung Watch5 Pro tu a teraz
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Inteligentné hodinky dnes vidieť na rukách čoraz viac používateľov. Predstavujú šikovný doplnok, ktorý prináša nielen notifikácie, umožňuje bezkontaktné platby a monitoruje zdravotný stav.

V prípade, že hľadáte zaujímavý model, určite potvrdíte fakt, že za kvalitu sa platí a kúpiť lepšie hodinky pod 200 je prakticky nemožné. Ich ceny sa pohybujú od 500 eur nahor. Šikovným však patrí svet. Chcete patriť medzi nich? Čo by ste povedali na Samsung Galaxy Watch5 Pro s cenou hlboko pod 300 eur?

Samsung vie vyrábať nielen skvelé televízory, či smartfóny. Rovnako dobrý je aj v segmente smart watch. Pro model bol predstavený v auguste 2022, jeho uvádzacia cena bola 469 eur. Samozrejme, dnes je už nižšia, ale z ich kvality neubudlo ani percento. Čo konkrétne ponúkajú?

Obsah pokračuje pod reklamou

Okrúhly AMOLED displej má 1,36″ s rozlíšením 450 x 450 px. Má krásne farby a skvelý maximálny jas, takže si bez problémov pohodlne prečítate všetky dôležité informácie. O svižný chod sa stará procesor Exynos W920 spolu s 1,5 GB RAM a 16 GB internou pamäťou pre aplikácie a hudbu. 

Ako veľmi sú inteligentné Watch5 Pro? Dokážu zmerať tep srdca, SpO2, EKG, hladinu stresu, tlak… proste všetko, čo potrebujete. Snímač BioActive a meranie BIA vám ukážu percento tuku, svalov, kostry, BMI a obsah vody v tele. Samsung si dal extra záležať na monitoringu spánku. Okrem bežných údajov o dĺžke a kvalite spánku systém ponúka program, ktorý zahŕňa rôzne úlohy, spánkové reporty či kontrolný zoznam.

Poteší možnosť bezkontaktných platieb, funkcia rýchleho nabíjania, ako aj dlhá vydrž na jedno nabitie. Batéria s kapacitou 590 mAh za totiž postará ž o 3-dňovú výdrž pri bežnom používaní. Keď jej dáte riadne zabrať a zapnete GPS, máte k dispozícii vynikajúcich 20 hodín.

Na túrach oceníte titánové puzdro, zafírové sklíčko, odolnosť voči vode 5 ATM a vojenský certifikát MIL-STD-810H. Hmotnosť je príjemných 50 gramov.

Ako vidíte, ide naozaj o prémiové hodinky. Na záver dôležitá rada. Ak rozmýšľate o tom, že si zaobstaráte Samsung Galaxy Watch5 Pro, dajte si pozor z akého e-shopu ich budete objednávať. Nie vždy je dôležitá nízka cena. Pre istotu a pokoj v duši si pozrite skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať i z overených e-shopov:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.