Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prekvapenie od Nokie - že by návrat legendy?

Prekvapenie od Nokie - že by návrat legendy?
Zdroj | Nokia
Michal Spiegel
Prekvapenie od Nokie - že by návrat legendy?
Zdroj | Nokia
Zdroj | Nokia

Konferencia MWC v španielskej Barcelone sa nezadržateľne blíži a Nokia si pre nás pripravila zaujímavé portfólio nových telefónov. Je medzi nimi aj jedno prekvapenie.

Pozrite si

Nokia 3310 – legendárne meno s výbavou low-costu

Informácie síce pochádzajú od leakera, no tentokrát od spoľahlivého Evana Blassa, ktorému predpovede väčšinou vychádzajú.

Nokia podľa jeho informácií ponúkne štyri nové modely. Prvým je Nokia 6, ktorá bola predstavená v Číne minulý mesiac. V Európe sa nová Nokia 6 bude predávať za cenu 249 eur. Pre pripomenutie, Nokia bude disponovať Androidom 7.0 Nougat, Full HD 5,5″ displejom, 4 GB RAM a 16 Mpx fotoaparátom.

Zdroj | Nokia
Pozrite si

Nokia 6 – prvý smartfón novej Nokie je na svete za 233 €

Medzi novinky však bude patriť Nokia 5, ktorá by mala disponovať 5,2″ 720p displejom, 2 GB RAM, 12 Mpx fotoaparátom a mala by sa predávať za prijateľnú cenu 199 eur.

Ďalšou novinkou bude low-end kúsok Nokia 3 za cenu len 149 eur.Bližšie špecifikácie o tomto modeli však Blass neprezradil.

Nokia si však podľa Blassa pre nás pripravila jedno nečakané prekvapnie. Prinesie reinkarnáciu legendárneho telefónu Nokia 3310 z roku 2000. Má ísť o modernú verziu klasiky určenú pre rok 2017. Cena by mala byť iba 59 eur.

Zdroj | Nokia

Pozrite si

ZNAČKY | Nokia – vzostupy a pády fínskeho velikána

To, či sa informácie potvrdia, sa dozvieme už 26. februára. Ak sa však Evan Blass nemýli a Nokia skutočne prinesie posledný menovaný model, myslíme si, že to bude pre Nokiu zaručený úspech. Tak čo myslíte, koľko ľudí si pre nostalgický pocit kúpi novú tri tri desinu? ?

Zdroj