Reklama

Pozrite sa na štýlové puzdrá pre S5 a remienky pre hodinky Gear

Roman Calík

Samsung začal predávať aj štýlové puzdrá na vlajkovú loď Samsung GALAXY S5 či remienky pre zariadenia Gear od módnych značiek Moschino a Nicholas Kirkwood.

Samsung príslušenstvo

Samsung má pre svoju S5-ku a hodinky Gear 2, Gear 2 Neo a fitnes náramok Gear Fit nové príslušenstvo. Nie je však obyčajné, za originálnym dizajnom nových obalov či náramkov pre hodinky v štýle Love & Peace totiž stojí legendárna talianska módna značka Moschino a britský návrhár luxusnej obuvi Nicholas Kirkwood. U vybranýh predajcov sú už novinky k dispozícii.

Samsung príslušenstvo

Známe flipové puzdrá s vreckom sú k dispozícii vo farebných kombináciách bielo-červená, bielo-zlatá, bielo-strieborná a zeleno-strieborná s rôznymi vzormi, medzi ktorými nechýba ani srdce typické pre Moschino. Cena flipového puzdra z návrhárskej edície je stanovená na 49,90 €.

Samsung príslušenstvo

Konečne prišli aj vymeniteľné remienky pre nové hodinky či fitnes náramok série Gear. Okrem nových farieb vrátane neónovo zelenej, červenej či modrej (Gear Fit) sú hypoalergénne remienky k dispozícii aj v špeciálnej dizajnérskej edícii od spomínanej módnej značky Moschino a návrhára Nicholasa Kirkwooda. Novinkou je tiež predĺžený variant vybraných remienkov. Cena výmenného remienka z návrhárskej edície je pre Gear Fit 26,90 € a pre Gear 2/Gear 2 Neo 53,90 €.

Samsung príslušenstvo

Okrem uvedených noviniek sa začalo predávať aj nové Pero C Pen v striebornej farbe za 39,90 €. Síce ho do tela, ako pri Note zariadeniach neschováte, na písanie poznámok či prácu s obrázkami môže byť výborným pomocníkom.

Samsung príslušenstvo

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.