Reklama

Pozor prichádza inteligentný hrnček Vessyl, ktorý vie, čo práve pijete!

Marek Šimunek

Niekedy sa nestíhame čudovať kam všade sa zmestí nejaká tá elektronika. Napríklad aj do hrnčeka. Presne tak! Vessyl je totiž hrnček, ktorý je schopný definovať, čo práve pijete. Je vraj schopný na molekulárnej úrovni rozoznať aký druh nápoja sa v ňom nachádza. To však nie je všetko. Jeho analýza ide ešte hlbšie a majiteľ tohto unikátneho hrnčeka sa dozvie aj to, koľko obsahuje daný nápoj kalórií, cukrov, proteínov a množstvo ďalších informácií.

Vessyl

Možno by ste to do tohto hrnčeku vďaka jeho jednoduchému dizajnu ani nepovedali. To, že sa nejedná o taký úplne obyčajný hrnček však prezradí malý displej, ktorý slúži na zobrazenie základných informácií. Okrem toho, že Vessyl dokáže povedať, čo je v ňom sa môže postarať aj o váš pitný režim. Samozrejme sa dokáže pripojiť aj k vášmu smartfónu, kde sa všetky podrobné informácie dozviete vďaka samostatnej aplikácii, ktorá je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS.

Ak by ste tento unikátny hrnček chceli, môžete si ho predobjednať za 99 USD, pričom prvé kusy budú k dispozícii začiatkom roku 2015. Úvodná cena bude však platiť len pre niekoľko prvých kusov. Následne sa bude Vessyl predávať za 199 USD.

Foto: Vessyl

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.