Reklama

Poznáme výhercu MEGA SÚŤAŽE o Samsung Galaxy S6 edge+

TECHBOX

Od 23. septembra ste hrali o luxusný smartfón Samsung Galaxy S6 edge+. Stačilo správne odpovedať na 3 otázky, vybrať si farbu novinky a boli ste v hre, do ktorej sa zapojili tisícky z vás. My už vieme, kto vyhral a akú farbu smartfónu si vybral.

Samsung Galaxy S6 edge+ je výnimočný tým, že má zakrivený displej po oboch stranách. Vy ste v trojici otázok odhalili kľúčové parametre novinky, ktoré nás zaujímali. Aké boli správne odpovede?

1. Aká je veľkosť na oboch stranách zakriveného displeja nového Samsungu Galaxy S6 edge+?
5,7-palca

2. Aký je názov unikátnych funkcií v Samsungu Galaxy S6 edge+, vďaka ktorým je možné potiahnutím dovnútra od bočného displeja vybrať jeden z 5 kontaktov alebo 5 aplikácií?
Moji ľudia, Moje aplikácie

3. Ako dlho trvá plné nabitie batérie Samsungu Galaxy S6 edge+ pomocou kábla vďaka rýchlemu nabíjaniu?
90 minút

Na všetky tri otázky odpovedala správne aj vyžrebovaná súťažiaca priamo zástupcom spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., Ivanom Kapcom, ktorému ďakujeme aj za cenu do súťaže. Výherkyňou luxusného smartfónu v MEGA SÚŤAŽI – Vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+ je Barbora Dziaková z Popradu. V štvrtej otázke si vybrala zlatú farbu smartfónu, preto ju potešíme práve zlatým Samsungom Galaxy S6 edge+ v 32 GB verzii.

 

Všetkým účastníkom súťaže ďakujeme a tešíme sa opäť pri ďalšom vyhodnotení. Aktuálne už hráme aj o smartfón Coolpad Porto.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.