Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme dostupnosť a ceny nových Windows Phone 8X/8S by HTC

Poznáme dostupnosť a ceny nových Windows Phone 8X/8S by HTC
Roman Calík
Poznáme dostupnosť a ceny nových Windows Phone 8X/8S by HTC

Windows Phone 8 mieri na náš trh. Prvými smartfónmi budú novinky od HTC. Mali sme možnosť vyskúšať si ich naživo a vieme, koľko za ne zaplatíte!

POZRITE SI: RECENZIA Windows Phone 8S by HTC: Najdostupnejšie okná?

Včera vo večerných hodinách sme mali možnosť vyskúšať si dve novinky HTC, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre nový operačný systém Windows Phone 8.  O novinkách sme písali už v septembri.

Prečítajte si články o novinkách:
Windows Phone 8X by HTC
Windows Phone 8S by HTC

Windows Phone 8S by HTC a Windows Phone 8X by HTC

Sám Steve Ballmer, generálny riaditeľ Microsoftu uviedol, že novinky Windows Phone 8X a 8S by HTC sú významným míľnikom tak pre Microsoft ako aj pre HTC. A pravdepodobne vie čo hovorí. Lacnejší model Windows Phone 8S by HTC sa totiž objaví v ponuke viac ako 150 operátorov na celom svete (takmer trojnásobne väčšie číslo, ako predpokladá Nokia so svojími novinkami Nokia Lumia 820 a 920). Na Slovensku sa ho dočkáme koncom novembra za cenu 319 €. Nebude chýbať ani vponuke slovenských operátorov O2, Orange a Telekom. Zaujme najmä svojou cenou, za ktorú dostanete 4-palcový displej, dvojjadrový procesor, zvuk Beats Audio a iné vychytávky. Window Phone 8 na ňom fičí výborne. K dispozícii bude v modrej, čiernobielej či šedožltej farbe.

Windows Phone 8S by HTC a Windows Phone 8X by HTC

Paradoxne vybavenejší model Windows Phone 8X by HTC príde na trh skôr ako jeho lacnejší brat. Vo voľnom predaji bude už začiatkom novembra, čo je už tento týždeň. A cena? 559 € za čiernu alebo modrú verziu. Ak si myslíte, že sa vám za 4,3-palcový displej, výkonnejší procesor či lepší fotoaparát oplatí priplatiť, tak si poň bežte.