Povzbudzujte Petru Vlhovú už od 9:30. Kde si môžete slalom pozrieť on-line?

ZDROJ | Petra Vlhova | Instagram

Dnes o 9:30 bude v lyžiarskom stredisku Kranjska Gora v Slovinsku prebiehať Obrovský slalom, kde súťaží aj naša lyžiarka Petra Vlhová. Pôvodne sa mali preteky organizovať v Maribore, ale pre zlé podmienky je súťaž presunutá sem.

Využite víkend na to, aby sme načerpali sily do nového týždňa a popritom môžete držať palce aj našej lyžiarke Petre Vlhovej. Prvé kolo Obrovského slalomu začína o 9:30 a druhé kolo je na programe o 12:30. V nedeľu je súťažná disciplína Slalom žien so začiatkom tiež o 9:30 a s druhým kolom o 12:30.

Donedávna sme boli zvyknutí na to, že preteky môžeme sledovať na RTVS, ale vysielacie práva má po novom televízna stanica JOJ Šport. Nevýhodou je, že túto stanicu môžete sledovať iba cez živé vysielanie. Športový kanál JOJ Šport ale nájdete u mnohých IPTV poskytovateľov a tak ho môžete sledovať aj na PC, tablete alebo smartfóne. Okrem JOJ Šport sa slalom bude vysielať aj na iných televíznych staniciach ako ČT Šport alebo platený Eurosport.

Sledujte jazdu Petry Vlhovej a nezabudnite jej fandiť. Po Veronike Velez-Zuzulovej ide o ďalšiu prvotriednu slovenskú lyžiarku, ktorá si zaslúži vašu pozornosť. Tak jej spoločne držme palce!

Komentáre k článku