Reklama

Pokročilý iPhone „budík“

Drahomír Piok

Dockovacích staníc pre iOS výrobky je stále ako húb po daždi a na ústup sa iste nechystajú. Spoločnosť GEAR4 pripravila ďalšie pokračovanie svojho radu reproduktorov, samozrejme s 30 pinovým konektorom, ktorý je charakteristický pre značku Apple. Nový model HouseParty Rise spolupracuje s aplikáciou SmartLink, ktorá dovoľuje používať iPhone alebo iPod aj ako diaľkové ovládanie.

GEAR4 HouseParty Rise

iPhone ovládať iPodom

Elegantný vzhľad novinky bude iste to prvé, čo si všimnete. Charakteristický dizajn dopĺňa veľké hliníkové tlačidlo na vrchu, ktoré slúži len pre funkciu budíka. Určite to ráno oceníte, nepôjde sa netrafiť. Ostatné ovládacie prvky sú už zoskupené po stranách alebo ich funkciu prevezme bezplatná aplikácia z App Store, SmartLink. Tá dokonca môže ovládať celú súpravu cez Wi-Fi aj keď už je jeden iPhone zapojený v kolíske. Stačí len vlastniť ďalší iPhone alebo iPod. Na čelnej strane sa okrem konektora pre iOS nachádza aj malý prehľadný LCD displej. Ten zobrazuje aktuálny čas, nastavený budík, spojenie so zariadením a ďalšie iné základné informácie. Navyše sa v noci automaticky stmaví

GEAR4 HouseParty Rise

Záložná batéria

Čas a budíky sú po pripojení  automaticky synchronizované. Výrobca myslel aj na neočakávaný výpadok prúdu počas noci, a tak nainštaloval záložnú batériu. Tá zaručí, že sa určite ráno včas zobudíte. Rádio s RDS prijíma len FM vlny. Presná technická špecifikácia uverejnená síce nebola, no výrobok by mal určite dosahovať nadpriemernú kvalitu reprodukcie. Rozmery GEAR4 HouseParty Rise sú 140 x 360 x 134 mm a hmotnosť 1,3 kg. V internetovom predaji ho nájdete za cenu v prepočte 115 €.

GEAR4 HouseParty Rise

Foto: GEAR4

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.