Pokémon GO Fest – fanúšikovia japonských príšer sa majú na čo tešiť

ZDROJ | Pokémon GO

Pokémon GO oslavuje prvý rok od času, kedy pobláznil takmer celú populáciu vlastniacu smartfón. Vývojári pre nás preto chystajú už o týždeň špeciálne podujatie.

Prvý takzvaný live event začne 22. júla v Chicagu. Pre tých z nás, ktorí nežijú v tomto americkom meste budú však pripravené podujatia po celej Európe a okrem toho sa môžeme tešiť aj na celosvetový event v samotnej hre.

Pokémon GO Fest sa bude skladať z troch častí – Catch Challange, Mystery Challange a Global Reward.

ZDROJ | Pokémon GO

Pozrite siVydrží ošiaľ Pokémon Go aj po lete? Čo odhalil prieskum?

Počas dňa budú v Chicagu tri miesta, v ktorých sa budú výzvy vyskytovať. Zúčastnenie sa výziev bude pomáhať k odomykaniu celosvetového eventu a odmien.

Jedno z miest je Grant Park, kedy bude možné odomknúť špeciálne perky pre hráčov Pokémon GO po celom svete.

Pokiaľ tréneri po celom svete pochytajú dostatočné množstvo Pokémonov, odomkne sa špeciálny tajný bonus, ktorý bude dostupný pre všetkých.

ZDROJ | pokemongolive.com

Pozrite siNehoda nie je náhoda, alebo čo sa vám môže stať pri hraní Pokémon GO

Teraz sa však pozrime na podujatia v Európe, ktoré si pre nás Pokémon tím pripravil. Na tzv. Pokémon GO Safari sa môžeme tešiť na niekoľkých miestach nášho kontinentu.

5. augusta dôjde k prvému eventu v časti Fisketorvet v dánskej Kodani a v rovnaký deň sa môžeme tešiť na podujatie u susedov Čechov v Prahe, konkrétne v časti Denmark Centrum Černý Most.

12. augusta nastane ďalšia časť podujatia v Mall of Scandinavia v Štokholme a v Sweden Stadshart Amstelveen v meste Amstelveen v Holandsku.

ZDROJ | nianticlabs.com

Pozrite siPokémon GO je šialenosť, ale zarába milióny a bude miliardy

16. septembra sa podujatie ukončí v troch európskych mestách – v CentrO v nemeckom Oberhausene, Les Quatre Temps v Paríži a v La Maquinista v španielskej Barcelone.

Ďalšie podujatie s názvom Pikachu Outbreak je prichystané na 9.-15. augusta v Japonsku. Pre lepší prehľad nechýba nová webstránka, v ktorej nájdete informácie o všetkých Pokémon GO podujatiach.

Ako ste na tom vy, zúčastníte sa niektorého z podujatí Pokémon GO Fest, alebo ste na túto bublinu a masovú zábavku už zabudli?

ZdrojPokémon GO

Komentáre k článku