Reklama

Pohodlná chiclet klávesnica a púzdro pre iPad v jednom

Dominik Fúsek

Príslušenstvo pre výrobky firmy Apple môžeme počítať na tony, rovnako sa objavilo aj obrovské množstvo klávesníc či púzdier na iPad/iPad 2. S príchodom a rastúcou popularitou tabletov typu ASUS Eee Pad Transformer či Lenovo ThinkPad Tablet sa stále zdokonaľuje myšlienka používať tablet aj ako netbook. Dnes sa pozrieme, ako si túto možnosť predstavuje firma Belkin.

Belkin F5L090

Medzi výrobcami príslušenstva v poslednom čase žije stále silnejšia konkurencia a presadiť sa môžu len tie najlepšie vymyslené a najprecíznejšie spracované nápady. Bluetooth klávesnica Belkin F5L090 má ale dobré šance. V pokojovom stave slúži ako ochranné púzdro pre iPad, pri práci sa premení na efektný stojan s viacerými polohami a čo je dôležitejšie, aj klávesnicu.

Belkin F5L090

Výrobca sa chváli tlačidlami „TruType“ so zdvihom 1,7 mm, čo je podľa neho hodnota ideálna na písanie. V každom prípade, minimálne na pohľad pôsobí chiclet klávesnica veľmi pohodlne a sľubuje náležitý komfort. Príslušenstvo je vybavené vlastnou batériou s výdržou až 60 hodín nepretržitého písania. Kedy sa objaví u nás nie je známe, cena je stanovená na 99,99 $ (asi 70 €).

Belkin F5L090

Zdroj a foto: hitechreview.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.