Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pohoda 2010 sa blíži! Vy ešte nemáte O2 informačný SMS servis?

Pohoda 2010 sa blíži! Vy ešte nemáte O2 informačný SMS servis?
Roman Calík
Pohoda 2010 sa blíži! Vy ešte nemáte O2 informačný SMS servis?

Chystáte sa tento rok na hudobný festival Bažant Pohoda? Čo tak využiť špeciálne SMS služby operátora O2, vďaka ktorým sa dozviete všetky dôležité informácie o programe… stačí jediná SMS. 

O2 stage
O2 Stage – program piatok 9.7.2010

Ako sme už na stránke TECHBOX.sk písali, O2 sa i tento rok stane hlavným partnerom festivalu Bažant Pohoda 2010. Nebude však len nečinným sponzorom, ale prinesie zaujímavé mobilné služby, ktoré využijete ako inak najmä vo vašich mobilných telefónoch. Do festivalu zostáva už len niekoľko dní (štartuje sa už 8. júla 2010) a tak by ste na stránke www.pohodafestival.sk mali nájsť špeciálnu aplikáciu pre mobilné telefóny Mobile Guide, čiže akéhosi festivalového sprievodcu. Aplikácia vám umožní prehľad programu festivalu podľa dní a podľa jednotlivých stageov a obsahuje aj praktické informácie o festivale. Keďže mobil budete mať neustále so sebou, mohol by vás takýto elektronický sprievodca skutočne potešiť svojou praktickosťou.

O2 SMS Reminder

Festivalový SMS servis

Ak sa na Pohodu naozaj chystáte, nemali by ste prehliadnuť možnosť aktivovať si bezplatné festivalové SMS služby. V prípade, že ste zákazníkom O2, za aktiváciu ani využívanie služieb neplatíte. Ak chcete servis využívať aj na telefónnych číslach ostatných mobilných operátorov, aktivácia služby vás výjde na 39 centov. Viac však neplatíte, prijaté SMS-ky servisu sú bezplatné. A čo vlastne získate? K dispozícii budú SMS informácie o festivale pre návštevníkov aj nenávštevníkov. Návštevníci tak môžu využívať festivalové spravodajstvo, ktoré obsahuje Technicko-organizačné informácie, predpovede počasia, straty a nálezy, dopravný servis a zmeny v programe. Za zmienku stojí aj praktický Programový SMS Reminder. Na web stránke festivalu si totiž môžete naklikať program, ktorý vás zaujíma a počas festivalu vám príde pripomienková SMS, vždy 15 minút pred začiatkom vybraného programu. Typickými nenávštevníkmi môžu byť rodičia či niektorí vaši kamaráti, ktorí však takto získajú informácie o tom, čo sa na festivale deje. O2 tento rok myslelo aj na tzv. núdzový stav, kde v prípade výnimočného stavu bude aplikácia aktivovaná všetkým registrovaným automaticky a zašle im potrebné informácie (o prípadnom zrušení festivalu, núdzových východoch atď.).