Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Google aj Xiaomi vytasili zbrane

Podcast Techbox týždeň: Google aj Xiaomi vytasili zbrane
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Google aj Xiaomi vytasili zbrane

Práve sme nahrali najnovší TECHBOX TÝŽDEŇ. Podcast nahrali ho Lissett a Richard, aj v 41. epizóde sa venovali aktuálnym témam.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple PodcastochGoogle Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Google predstavil svoje prvé smart hodinky Pixel Watch. Majú okrúhly dizajn, športové funkcie z Fitbitu a cenovka je nastavená prémiovo. Sú Pixel Watch niečo, na čo sme roky čakali?

Google tiež predstavil nové smartfóny, Pixel 7 a 7 Pro. Vychádzajú z nového dizajnového jazyka Material You, ktorý využívala už predošlá generácia. Pribudli však nové farebné kombinácie a upravené bolo aj vyhotovenie modulu zadného fotoaparátu.

Nezaľáhalo ani Xiaomi. Spoločnosť predstavila svoje najnovšie vlajkové smartfóny určené pre medzinárodné trhy, sériu Xiaomi 12T. Nás zaujal model Pro, ktorý ako druhý po Motorole moto edge 30 ultra prichádza s 200-megapixelovým hlavným fotoaparátom.

Mali sme jedinečnú možnosť navštíviť dvojicu vysielačov Orangeu so solárnym napájaním. Dnes ich má operátor už 180, no pribúdajú ďalšie. Koľko takto ušetrí na energiách?

Po niekoľkých rokoch sa parlamentu Európskej únii podaril husársky kúsok, vďaka ktorému budeme pohodlnejšie nabíjať. USB-C sa onedlho stane štandardom pre všetky malé elektronické zariadenia.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.