Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast na tento týždeň | Denník N

Podcast na tento týždeň | Denník N
Zdroj | Dennik N
Michal Biznár
Podcast na tento týždeň | Denník N
Zdroj | Dennik N
Zdroj | Dennik N

Tento týždeň sme si v našom podcastovom seriáli Podcast na tento týždeň pripravili populárny novinový podcast, ktorý vydáva Denník N.

Pokiaľ ste nezachytili naše predchádzajúce články o podcastoch, môžete si ich prečítať tu a tu. Podcast na tento týždeň vychádza každý týždeň v utorok.

Tento týždeň sme sa rozhodli napísať o populárnom podcaste Denníka N, ktorý ponúka niekoľko druhov rôzne zameraných podcastov.

Zdroj | Dennik N
Pozrite si

Podcast na tento týždeň | TECHTALKS by TECHBOX

Denník N newsfilter

Každá epizóda zhŕňa tri hlavné témy dňa, ktorým sa venuje podrobnejšie, nasleduje prehľad rýchlych správ, ktoré by vás nemali minúť a nasleduje záverečná slovo moderátora Braňa Bezáka, ktorý podcast vždy nejako trefne zaklincuje. Podcast má dĺžku okolo 10 minút a vychádza každý deň.

Ekonomický newsfilter

Spolu s nedávnym spustením ekonomického Denníka E, bol spustený aj ekonomický newsfilter, ktorý podobne ako ten klasický, zhŕňa tri najhlavnejšie udalosti dňa na ekonomickej scéne. Podcast vychádza každý deň.

Zdroj | Dennik N
Pozrite si

Podcast na tento týždeň | SABO SEBOU

Svetový newsfilter

Raz týždenne majú poslucháči Denníka N možnosť vypočuť si súhrn troch najhlavnejších udalostí týždňa zo svetovej politiky od zahraničnej redakcie Denníka N. Podcast vychádza vždy v piatok a má dĺžku približne 10 minút.

Týždňový newsfilter

Podcast, ktorý tiež vychádza raz do týždňa, disponuje zhrnutím toho najdôležitejšieho, čo sa za posledný týždeň udialo na Slovensku. Témou je väčšinou politika. Podcast má dĺžku do 15 minút a vychádza vždy koncom týždňa.

Zdroj | Dennik N
Pozrite si

Denník N spúšťa podcasty, čítané texty Newfiltra aj do smartfónu

Špeciálne podcasty

Okrem štyroch hlavných podcastov, ponúka Denník N aj ďalšie zaujímavé relácie. Príkladom je krátky podcast Nedeľná nekázeň, ktorý ponúka moderný kresťanský pohľad na svet okolo nás.

Ďalšou reláciou je Kóšer podcast o židovskej kultúre, histórii či zvykoch. Denník N tiež ponúka sobotné podcasty, kde sa väčšinou bilancuje aktuálne dianie na Slovensku. Tieto podcasty ponúkajú podrobnejšiu diskusiu, ktorá ide viac do hĺbky.

V neposlednom rade ponúka Denník N aj Koronapodcast, ktorý bude vychádzať na dennej báze a ponúkne informácie o aktuálnom vývoji v súvislosti s vírusom Covid-19. Nakoniec Denník N prináša aj perfektné rozhovory s inšpiratívnymi ženami v podcaste V ženskom rode.

Podcasty Denníka N nájdete vo všetkých podcastových aplikáciách pod názvom Denník N Newsfilter a Denník N Podcasty.