PODARILO SA! Medzi prvými na svete máme nový iPhone X

Dnes je ten veľký deň, keď sa na celom svete začal predávať doposiaľ najlepší iPhone v histórii. My sme neváhali a pokúsili sa nový iPhone X kúpiť bez objednávania. Podarilo sa?

https://youtu.be/FUq3FsSyLF4

To, ako sme si dlho očakávaný iPhone X kúpili môžete samozrejme vidieť na videu vyššie. Chceli sme ho mať v redakcii medzi prvými na Slovensku a tak sme využili možnosť nákupu v bratislavskej predajni operátora O2, ktorá otvárala už o ôsmej ráno. Do Auparku sme dorazili okolo 7:20 hod. a do radu sa postavili na druhé miesto.

A už aj istotne viete aj odpoveď na to, či sa nám ho v O2 podarilo kúpiť. Áno podarilo, a to bez akejkoľvek rezervácie. S novým iPhonom X sme vyrazili rovno do redakcie.

Pozrite siU ktorého operátora je Apple iPhone X najlacnejší?

Teraz už do neho nahrávame zálohu z predchádzajúceho modelu a neustále trápime batériu. Treba na ňom vyskúšať všetko, čo novinka ponúkne. Neodpustili sme si však možnosť vyskúšať si animované smajlíky. Ak nás sledujete na Instagrame, určite viete, ktorého smajlíka sme vyskúšali ako prvého :).

Ako deti ??? #odbornetesty #techbox #muselismeskusit #iphonex

Príspevok, ktorý zdieľa TECHBOX (@techbox.sk),


Teraz však prišiel čas na to, aby sme smartfón s cenovkou ojazdeného auta podrobili testom a priniesli vám, čo najpodrobnejšiu recenziu. Sledujte preto TECHBOX, ale aj naše sociálne siete, kde nájdete všetky poznatky, ktoré počas testovania objavíme.

Samozrejme, ak máte otázky, na ktoré by ste v prípade iPhone X radi dostali odpoveď, neváhajte ich napísať do komentárov pod týmto článkom, alebo priamo pod videom. Radi vám na ne v rámci možností odpovieme.

Komentáre k článku