Reklama

PlayStation Plus v marci 2022 prinesie Ghost of Tsushima: Legends aj iné hry

Zdroj | PlayStation
Michal Spiegel
Zdroj | PlayStation
Zdroj | PlayStation

Marcová ponuka PlayStation Plus bola zverejnená. Tentokrát sa môžeme tešiť na Ghost of Tsushima: Legends, Ark: Survival Evolved, Team Sonic Racing a Ghostrunner.

Ark: Survival Evolved

PS4

MMO survival hra, v ktorej sa budete snažiť prežiť na vzdialenom ostrove plnom dinosaurov. Režim online umožňuje hrať s desiatkami hráčov po sieti a využívať prostredie na boj proti ostatným.

Team Sonic Racing

PS4

Milovníci série Sonic si prídu na svoje v tomto závodnom arkádovom titule. Hra ponúka možnosť vylepšovať si svoje vozidlá, zábavnú kooperáciu či rôzne výzvy. Pokiaľ vás bavil Crash Team Racing, určite dajte šancu aj tomuto titulu.

Ghostrunner

PS5

Z novších titulov pre PlayStation 5 poteší kyberpunkový titul plný krvavých súbojov a s nádherným vizuálom. Behajte po stenách, bojujte s katanou a užite si intenzívnu akciu. Tak by sa dal zhrnúť vydarený titul Ghostrunner.

Ghost of Tsushima: Legends

PS4 a PS5

Fanúšikovia japonského RPG Ghost of Tsushima sa dočkáajú kooperatívneho titulu, ktorý vyšiel ako samostatná hra. Vyberte si jednu zo štyroch tried – Samurai, Hunter, Ronin a Assassin a bojujte po boku kamošov v rôznych herných režimoch vrátane prežitia či príbehových misií.

Pozrite si

PlayStation Plus vo februári 2022 prinesie zápasy v klietke aj RPG

Hry budú k dispozícii na stiahnutie od 1. marca 2022. Zároveň máte poslednú šancu si stiahnuť tohtomesačné hry do konca februára. Ide o EA Sports UFC 4, Planet Coaster: Console Edition a Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, o ktorých sme písali minulý mesiac.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.