Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

PIPO X8 je tablet, mini PC a TV Box v jednom

PIPO X8 je tablet, mini PC a TV Box v jednom
Zdroj | PIPO
PR článok
PIPO X8 je tablet, mini PC a TV Box v jednom
Zdroj | PIPO
Zdroj | PIPO

Mať z televízora multimediálny box, poruke mini PC s externým monitorom a ešte k tomu tablet, len tak, na hranie, alebo surfovanie po internete. Prečo nie, ale načo by mi boli tri zariadenia? Aj vás už napadla takáto myšlienka? A čo takto tri v jednom… Pre PIPO X8 žiadny problém.

Zdroj | PIPO

Veru tak, toto neobyčajné zariadenie môžete multifunkčne využívať podľa potreby. Vďaka naklonenej konštrukcii ho môžete mať stále voľne položené na stole a pozerať si na ňom filmy, čítať elektronické knihy, listovať pri varení v receptoch atď. Proste ako na tablete so 7-palcový IPS displejom s rozlíšením 1 280 x 800 px. Ak potrebujete pracovať na väčšej obrazovke, stačí PIPO X8 prepojiť s monitorom a máte z neho plne funkčné mini PC. A keď si chcete napríklad pozrieť film spolu s priateľmi či rodinou, alebo si zahrať hry, pripojte ho k televízoru.

PIPO X8 je Dual Boot zariadenie, keďže má implementované operačné systémy Windows 8.1 a Android 4.4. To vám poskytne širokú paletu využiteľnosti vďaka doinštalovaniu nepreberného množstva aplkácií. Pohonnou jednotkou tohto multifunkčného zariadenia je 4-jadrový procesor Intel Z3736F, 2 GB RAM pamäť a 32 GB vnútorný priestor. Ten pomocou microSD pamäťovej karty rozšírite o ďalších 64 GB. V dlhom rade konektivity nachádzame štyri USB porty, HDMI aj LAN konektor. Bezdrôtovú zložku zastupuje Wi-Fi a Bluetooth. PIPO X8 má zabudovaný aj reproduktor a mikrofón.

Zdroj | PIPO

Je teda len na vás, ako využijete PIPO X8. Ak oň máte záujem, zoženiete ho v internetovom obchode GearBest.com za akciovú cenu s doručením na Slovensko 74,15 €.

Zdroj