Reklama

Picniic - kompletný rodinný organizér v jednej šikovnej aplikácii

Zdroj | Picnic Labs Inc
Stanislav Vinc
Zdroj | Picnic Labs Inc
Zdroj | Picnic Labs Inc

Rodinné udalosti, domáce povinnosti, narodeniny, recepty či nákupné zoznamy. Tieto veci máme zvyčajne zapísané v rôznych aplikáciách, či na papieroch. Aplikácia Picniic vám ich zorganizuje na jedno miesto, aby k ním mala prístup celá vaša rodina.

Aplikácia Picniic je špeciálne navrhnutá pre organizáciu rodinného života a nájdete v nej doslova všetko, čo by ste mohli v súvislosti s týmto aspektom života potrebovať. Nebudete tak už potrebovať zoznamy a kalendáre na chladničke, ani ďalšie aplikácie na sledovanie polohy a zdieľanie súborov.

https://vimeo.com/183896834

Picniic vám ponúkne všetky tieto funkcie v jednej aplikácii, kde sa k ním dostanete priamo z hlavnej obrazovky. V miniaplikácii Kalendár tak budete môcť vidieť všetky vaše rodinné udalosti, zatiaľ čo v miniaplikácii To-do nájdete zoznamy úloh. Podobne fungujú aj nákupné zoznamy, či kniha receptov.

Výhodou tejto aplikácie je, že si jednotliví členovia vašej rodiny nemusia vytvárať ďalšie účty s heslami, ktoré by si aj tak nezapamätali. Namiesto toho celá rodina využíva jeden účet, ktorého prihlasovacie údaje použijú všetci ostatní členovia rodiny. Po prihlásení sa vás aplikácia opýta, ktorý člen rodiny sa prihlasuje, takže v aplikácii nevznikne chaos ani pri používaní toho istého účtu.

Niektoré funkcie aplikácie sú dostupné až po zaplatení predplatného. Predplatné si môžete vyskúšať na 7 dní bezplatne, následne si môžete vybrať predplatné Family Plan za 14,99 eur mesačne, alebo Picniic Premium – Family Plan za 102,99 eur ročne. To je skutočne priveľa za aplikáciu, ktorú môžete nahradiť viacerými bezplatnými a dokonca niekedy aj vstavanými aplikáciami.

Aplikácia Picniic vám ponúkne skvelý spôsob, akým môžete v dnešnej chaotickej digitálnej dobe zorganizovať celý váš rodinný život na jednom mieste. Vysokou cenou však triafa mimo rozpočtu bežných rodín, ktoré si radšej tieto funkcie skombinujú pomocou aplikácií Bring!, TickTick alebo iných.

Stiahnuť aplikáciu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.