Philips ukázal dvojicu Bluetooth reproduktorov. Zaujmú odolnosťou

ZDROJ | Philips

Športový rad Philips GO sa rozšírili o dva Bluetooth reproduktor a jedny bezdrôtové slúchadlá. Majú certifikáciu IP67, hutný zvuk a kompaktné rozmery.

Pozrite siMegasúboj štupľových slúchadiel do 299 eur

Ide o prvé Bluetooth reproduktory spoločnosti Philips. Doteraz sa spoločnosť skôr zameriavala na bezdrôtové slúchadlá, ktorých už tiež má v portfóliu dostatok. Bezdrôtovým slúchadlám Philips A7507 sa povenujeme v samostatnom článku.

ZDROJ | Philips

Spoločnosť TP Vision, materská spoločnosť stojaca za značkami Philips TV & Sound má koncept GO, ktorý je navrhnutý tak, aby v rámci pohodlia, odolnosti a zvuku prinášal športovcom skvelý zážitok.

Novú sériu má na svedomí úzka spolupráca spoločnosti Philips Sound s tímom Jumbo Visma, popredným holandským cyklistickým a korčuliarskym tímom, ktorá trvá už od roku 2020.

Bluetooth reproduktory sú robustné, vodeodolné (IP67) a majú poskytovať skvelý a vyvážený zvuk. Na vrchu sa nachádza dvojvrstvový pogumovaný povrch odolný voči nárazom. Používateľov isto zaujmú farebné kombinácie v čierno-červenom alebo bielo-žltom vyhotovení. Nechýba ani upevnenie na šnúrku.

ZDROJ | Philips

Model S7807 prichádza s rozmermi 104 x 104 x 280 mm. Ide teda o kompaktný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša výkon 40 W. Ten je tvorený dvojicou 20-milimetrových výškových reproduktorov a dvojicou 70-milimetrových basových reproduktorov.

Čím rozhodne zaujme, je až 24-hodinová výdrž na jedno nabitie. S týmto reproduktorom nebude mať párty konca. Asi nie je prekvapením, že zariadenie nabijete už dnes moderným USB-C konektorom. Vhod príde aj funkcia powerbanky, kedy cez kábel pripojíte svoj smartfón a ten sa začne nabíjať. Kapacita je slušných 5 000 mAh.

ZDROJ | Philips

Menší súrodenec S4807 má rozmery 70 x 70 x 169 mm. V tomto kompaktnom tele sa nachádza mono basový reproduktor, ktorý má veľkosť 45 x 80 mm a dvojica pasívnych meničov. Celkový výkon je teda 10 W, čo stále na ozvučenie menšej miestnosti postačuje. Tu je už výdrž oproti väčšiemu súrodencovi polovičná.

Oba reproduktory sa k smartfónu pripájajú pomocou technológie Bluetooth vo verzii 5.2. K dispozícii je aj vyvolanie hlasového asistenta a využitie reproduktora ako hands-free. Ovládacie prvky sa nachádzajú na hornej strane, kde nájdete aj diódovú kontrolku stavu batérie.

ZDROJ | Philips

Pozrite siChcete spoznať najlepšie produkty, operátora a bankovú aplikáciu roka 2021?

S dostupnosťou na našom trhu sa počíta už v marci tohto roka. Model S7807 bude mať nastavenú cenovku na 199 eur, zatiaľ čo jeho menší súrodenec S4807 sa bude predávať za 79 eur.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku