Reklama

Philips Sonicare 9900 Prestige - najinteligentnejšia zubná kefka na trhu?

Zdroj | Philips
Michal Spiegel
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Philips je priekopníkom v sonických zubných kefkách a tento rok priniesol na výstavu CES 2021 najnovší prírastok v podobe Philips Sonicare 9900 Prestige.

Inteligentné zubné kefky nie sú žiadnou novinkou a Philips sa im venuje už niekoľko rokov. Najnovšie chce zaujať prémiovým modelom s podporou umelej inteligencie a aplikáciou, ktorá vám povie, ako sa v umývaní zubov zlepšiť.

Zdroj | Philips
Pozrite si

Philips Sonicare FlexCare – zvýšte svoju starostlivosť o zuby

Kefka disponuje technológiou SenseIQ, ktorá prispôsobuje čistenie zubov počas samotného procesu a to individuálne podľa každého používateľa. V praxi to funguje tak, že kefka využíva senzory na rozpoznávanie tlaku a pohybu, ktoré vyvíjate.

Sledovanie čistenia cez aplikáciu sme tu mali už v minulých rokoch, tentokrát dokáže kefka využiť umelú inteligenciu na vylepšenie návykov čistenia a to práve vďaka spomínaným senzorom.

Množstvo používateľov vyvíja počas čistenia príliš veľký tlak, čo nie je úplne správne. V takom prípade kefka dokáže znížiť automaticky intenzitu čistenia.

Správy z čistenia budú následne chodiť používateľom na pravidelnej báze, napríklad každý deň, týždeň alebo mesiac. Každý používateľ tejto zubnej kefky tak bude vedieť, kde robí v čistení zubov chyby.

Zdroj | Philips
Pozrite si

Oral B Genius – dokonalé čistenie zubov pre náročných

Keďže ide o prémiový model zubnej kefky, Philips Sonicare 9900 Prestige sa bude predávať spolu s elegantným puzdrom z vegánskej kože. Samotné nabíjanie prebieha cez USB-C priamo cez puzdro, takže kefku nemusíte vyberať tak ako doteraz.

Cena zatiaľ oznámená nebola, no bežné sonické kefky stoja od 100 do 300 €, takže pri takomto prémiovom modeli môžete očakávať ešte vyššiu cenu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.