Reklama

Philips O’Neill: slúchadlá testované na ľuďoch!

Roman Calík

Inovátori Philips a O’Neill spoločnými silami vytvorili modelový rad slúchadiel, ktorý je pripravený čeliť nástrahám extrémne dynamického životného štýlu.  Neľútostní pretekári O’Neill testovali nové slúchadlá na najhorúcejších miestach planéty a takisto v teplotách nižších ako -25 stupňov celzia.

Philips O&#039Neill The Stretch

Najodolnejšie slúchadlá celej modelovej rady nesú označenie The Stretch. Prinášajú úplne novú dimenziu odolnosti slúchadiel voči nárazom a pevnosti konštrukcie.  Materiál s názvom TR55LX je ultra odolný a tepelne stály materiál, vďaka ktorému sú slúchadlá až šesťkrát odolnejšie ako bežné polykarbonátové slúchadlá. A výsledok? Nezlomia sa pod bodom mrazu a znesú doslova zverstvá.

Philips O&#039Neill Jeremy Jones

Modelová rada pozostáva zo štyroch modelov. Už spomínané The Stretch sú najväčšie a najodolnejšie zo štyroch, nasledované štýlovým modelom The Snug, veľmi pohodlnými skladacími slúchadlami a výborným zvukom. Kôstkové The Covert sú diskrétne slúchadlá s ovládaním pre iPhone a pestrofarebné The Specked v troch farebných prevedeniach s káblom, ktorý len tak nezamotáte. Pre všetkých adrenalínových borcov bude nová modelová rada v obchodoch už tento mesiac.

Viac informácií na www.philips.com/TestedOnAnimals

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.