Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Philips Hue prekvapilo novým osvetlením. Nie je však pre každého

Philips Hue prekvapilo novým osvetlením. Nie je však pre každého
Zdroj | Signify
Richard Pliešovský
Philips Hue prekvapilo novým osvetlením. Nie je však pre každého
Zdroj | Signify
Zdroj | Signify

Signify pravidelne rozširuje svoju ponuku Philips Hue, smart osvetlenia do domácnosti. Nie je tomu inak ani teraz, keď predstavil reťazové svetlá Festavia. Ich využitie je ideálne ako vianočná dekorácia, teda niečo, na čo mnohí majitelia svetiel od Philipsu už roky márne čakali.

Nové reťazové svetlá Philips Hue Festavia sa skladajú z 250 inteligentných LED diód umiestnených na 20-metrovom kábli. Využijú ich majitelia systémov Philips Hue, Amazon Alexa, HomeKit a ďalšími.

Zdroj | Signify
Obsah pokračuje pod reklamou

Svetlá Festavia ponúkajú všetky funkcie, ktoré sú bežne dostupné v smart osvetlení od Philips Hue. To znamená, že na nich môžete môžete regulovať intenzitu jasu, meniť farby, nastaviť ich zapínanie / vypínanie, priradiť im rôzne scenáre a plány. Okrem toho dostáva Festavia dve nové funkcie Sparkle a Scattered, ktoré sú špeciálne vytvorené pre tento model.

Efekt Sparkle rozžiari svetlá spôsobom, že vznikne mimoriadne elegantný vzhľad. Pre intímnejšie prostredie si môžete zvoliť existujúci efekt sviečky, alebo krbu. Okrem toho Festavia prichádza s novým štýlom Scattered (Rozptýlený). Zatiaľ čo doteraz používaný lineárny štýl vytvára plynulý prechod farieb od jedného konca svetiel k druhému, štýl Scattered prináša päť náhodne zvolených farieb a vytvára tak jedinečnú atmosféru.

To boli dobré správy. Prichádzajú na rad tie horšie, ako už isto tušíte, ide o cenu. Philips Hue Festavia sa bude predávať od 15. novembra za 159,99 dolárov, cena pre náš trh zatiaľ nie je známa. Nie je to málo, no na druhej strane si teba uvedomiť, že ide o 20-metrovú reťaz so smart LED svetlami. Ide teda o niečo úplne iné, ako keď ste si k smart zásuvke pripojili „hlúpe“ svetlá na vianočný stromček. Určite sa všetci zhodneme, že v lepší čas to spoločnosť Signify, dcérska spoločnosť Philipsu, nemohla predstaviť.

Zdroj