Reklama

Philips GoGear Muse: MP4 prehrávač s HD videom

Števo Porubský

Philips predstavil zaujímavý MP4 prehrávač, ktorý prezentoval ako konkurenta známeho iPodu od spoločnosti Apple. Veľký displej, HD video, kvalitný zvuk vďaka FullSound technológii, 16 GB pamäť a mnoho iného z novinky robia zaujímavý osobný prehrávač nielen na cesty.

 Philips GoGear Muse

Nový model GoGear Muse je vylepšený pôvodný model s rovnomenným názvom. Na rozdiel od minuloročného modelu výrobca pridal niekoľko vylepšení. Jednou z nich je podpora HD videa na väčšom displeji, ktorý narástol na 3,2″ s rozlíšením 480 x 320 pixlov. Video neprehráte len na veľkom displeji prehrávača, ale vďaka HDMI portu v zariadení aj na kompatibilnej TV alebo monitore. Novinke nechýba ani známa technológia na vylepšovanie zvuku – FullSound, ktorá analýzou 10 miliónov krát za sekundu prehrávaného zvuku vylepšuje jeho frekvenčné spektrum a pridáva mu na kvalite. Okrem toho v novinke nájdete aj podporu Surround technológie.

Philips GoGear Muse

Vylepšený model podporuje všetky známe formáty tak audio, ako aj video súborov, pričom z audio formátov sú doplnené aj  FLAC a APE kodeky. Novinkou v modeli GoGear Muse na tento rok je aj podpora microSD kariet, ktorými tak môžete rozšíriť 16 GB vnútornú pamäť. Samozrejmosťou plnohodnotného osobného prehrávača je aj FM rádio s RDS. Ekvalizér by mal ponúknuť 20 prednastavení. V balení nájdete aj špeciálne slúchadlá izolujúce okolitý hluk. Výrobca zatiaľ neprezradil viac informácií, takže cenu a dostupnosť môžeme len tipovať. Vzhľadom na cenu súčasného modelu môžeme očakávať cenu okolo 180,00 €.

Philips GoGear Muse

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.