Philips Fidelio X3 je nová vlajková loď uznávaného radu slúchadiel

ZDROJ | Philips

Prémiové materiály, 50 milimetrové meniče s gélovými náplňami, či certifikácia HRA. Philips na novinke Fidelio X3 nešetrili.

Philips rozširuje rad Fidelio o model slúchadiel X3. Podľa výrobcu majú kombinovať veľkorysé basy, príjemný stredný rozsah s dôrazom na uzavretý a hutný zvuk s jasným oddelením nástrojov a hlasov. Výrobca tiež sľubuje čisté a detailné výšky s bohatým rozsahom.

ZDROJ | Philips

Viacvrstvové polymérové 50 milimetrové meniče sú vybavené gelovými náplňami pre lepšie tlmenie. Neodymový systém zároveň umožňuje rozširovať vysoké frekvencie a priestorovú reprodukciu, ktorú doplňujú bohaté basy, tak ako sme na to pri Philips Fidelio zvyknutí.

ZDROJ | Philips

Náušné mušle sú dvojvrstvové a vybavené novou konštrukciou, ktorá znižuje vibrácie. Roviny reproduktorov sú naklonené v uhle 15 stupňov tak, aby presne kopírovali sklon ucha a vysielali zvuk kolmo na zvukovod.

Philips si dali už tradične záležať aj na vzhľade. Slúchadlá majú pôsobiť luxusne. Mušle majú tmavý saténovo čierny rám, ktorý je potiahnutý zodpovedne získavanou kožou Muirhead zo Škótska, vybavené sú tiež pamäťovou penou.

ZDROJ | Philips

Otvorené slúchadla majú miesto tradičnej mriežky na vonkajšej strane dánsku transparentnú tkaninu Kvadrat, ktorá znižuje hromadenie tlaku vzduchu a nechcené odrazy zvukových vĺn od meničov. Slúchadlá spĺňajú podmienky HRA šírkou pásma 5 Hz až 40 kHz. Ponúkajú možnosť využiť vyvážený režim, vďaka ktorému budú pravý a ľavý kanál lepšie oddelený. V balení je kábel s 2,5 milimetrovými konektorom TRRS vhodný aj na Hi-Res Audio.

ZDROJ | Philips

Slúchadlá Philips Fidelio X3 budú v predaji od leta 2020 za 349,00 €.

ZdrojTS Phlips

Komentáre k článku