Reklama

Philips Cinema 21:9 Platinum: širokouhlé 3D!

Števo Porubský

Philips už minulý rok na rovnakej výstave predstavil extrémny model LED televízora s pomerom strán 21:9 čím rozvíril tiché hladiny displejov s pomerom 16:9. Na tohtoročnej výstave IFA v Berlíne ukázal, že aj on to s 3D „umí“ a takmer identický model umožní aj 3D!

 Philips Cinema 21:9 Platinum

Na rozdiel od modelu Cinema 21:9 (Philips Cinema 21:9: vychutnajte si obraz ako v kine!) z minulého roku je novinka vylepšená najmä o možnosti súčasného boomu v TV, teda 3D obsahu. K inak špičkovo vybavenému modelu tak výrobca pridal dva 200 Hz procesory čím vzniká marketingovo pekne znejúce 400 Hz LCD. Na špičkový obraz však 200 Hz technológia úplne postačuje. 400 Hz je len kvôli tomu, aby oba obrazy, ktoré vytvárajú 3D obraz vyzerali čo najlepšie.

Philips Cinema 21:9 Platinum

Samozrejmosťou novinky sú technológie ako Ambilight Spectra 3 pre automatické nastavenie intenzity a farby podsvietenia, Perfect Natural Motion pre takmer dokonale plynulý pohyb vo filmoch s Full HD rozlíšením, Perfect Pixel HD Engine pre dolaďovanie pixlov obrazu, Direct LED Pro vylepšujúce tiene a svetlá obrazu či Wi-Fi s DLNA pre funkciu Net TV. Net TV by mala byť akousi konkurenciou pre pripravovaný Google TV (Google TV: televízia pracujúca na Android OS), kde si nájdete najrôznejšie widgety, web prehliadač či iné zaujímavosti pre bohatšiu prácu s TV. Výrobca zatiaľ neprezradil kedy a v ktorých krajinách plánuje túto supertelku ponúkať. Rovnako nie je známa ani jej cena. A cena? Zaujímavá. Výrobca začne novinku distribuovať od tohto mesiaca za cenu 3 999 €!

Philips Cinema 21:9 Platinum

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.