Reklama

Philips ActionFit: absolútne vodotesné Bluetooth slúchadlá

Dominik Fúsek

Poznáte to. Každý kto seriózne cvičí, potí sa. Ak navyše pri behaní či cvičení radi počúvate hudbu. vaše slúchadlá by to nemuseli prežiť. V poslednej dobe sa ale stále objavujú ďalšie slúchadlá odolné proti potu, naposledy sme vás informovali o riešení od Motoroly (Motorola S10-HD: Bluetooth slúchadlá s HD zvukom). Novinka od Philipsu, model SHB6000/28, známy tiež ako Philips ActionFit, pridáva ešte niečo navyše. Nielen že je odolný voči potu, môžete ho bez problémov a rizika poškodenia umývať pod tečúcou vodou!

Philips ActionFit

Spoločnosť Philips predstavuje ďalšie stereo Bluetooth slúchadlá. Philips ActionFit je určený predovšetkým pre športovcov, ktorí pri tréningu radi počúvajú hudbu. Slúchadlá sú totiž nielen odolné voči potu, ako mnohé iné v tejto triede, ich odolnosť voči vode je oveľa väčšia a vďaka tomu ich môžete pohodlne umývať aj pod tečúcou vodou, a to bez rizika akéhokoľvek poškodenia. Pre pohodlnejšie nosenie dostanete v balení aj tri vymeniteľné „čiapky“ rôznych veľkostí.

Philips ActionFit

Slúchadlá samozrejme majú čo ponúknuť aj po stránke funkčnej výbavy. Jej základom je samozrejme technológia Bluetooth 2.1 s podporou profilov A2DP a AVRCP. Philips ActionFit obsahuje aj 2 mikrofóny, vďaka čomu dokáže redukovať šum a kvalita hovoru sa tým zvyšuje. Nechýba ani známa technológia SwitchStream pre automatické prepínanie medzi telefonovaním a prehrávaním hudby. Novinka samozrejme umožňuje aj regulovať hlasitosť, prijať/odmietnuť/uskutočniť hovor i s hlasovou voľbou mena. Batéria Philipsu vydrží 4,5 hodiny hudby/telefonovania a dobíja sa cez pribalený USB kábel. Cena novinky sa v zahraničných e-shopoch pohybuje okolo 100 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.