Reklama

Philips 360Sound: 16 reproduktorov v domácom 5.1 kine

Števo Porubský

Philips nedávno predstavil špičkové domáce kino, ktoré vďaka novej koncepcii rozloženia reproduktorov vie vytvoriť atmosféru zvuku klasického kina. Samozrejmosťou takejto výbavy je aj Blu-ray prehrávač, podpora Wi-Fi s DLNA a DTS-HD zvuku.

 Philips 360Sound

Novinkou domáceho kina je systém troch reproduktorov v každom satelite. Celkovo tak domáce kino obsahuje 16 reproduktorov. Dôvod použitia troch reproduktorov v každom satelite má svoj dôvod. Jeden je smerovaný do stredu, ostatné dva sú zas smerované do strán. Takto dokáže 5.1 systém vytvoriť 360° stupňový zvuk aj vo vašej obývačke. Okrem zvuku zaujme aj svojím dizajnom a výbavou. Toto domáce kino obsahuje aj prehrávač Blu-ray, DVD a CD diskov, pričom podporuje všetky známe formáty tak z oblasti hudby, ako aj videa.

 Philips 360Sound

Nechýba mu ani Wi-Fi modul s DLNA či USB konektor pre prehrávanie ďalšieho obsahu. Samozrejmosťou je aj podpora DTS-HD a Dolby TrueHD či Net TV – on-line služby. Hoci bola novinka vytvorená pre nový rad televízorov Philips 9000 series TV, kľudne si ju môžete zadovážiť k akejkoľvek vašej TV. Pre ekologicky zaťažených ešte doplním, že pri stand-by režime 360Sound spotrebuje len 0,3 W. Výrobca zatiaľ neprezradil zvukový výkon zostavy a tiež ani cenu a dostupnosť.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.