Petra Vlhová ide dnes o 12:30 slalom v Záhrebe. Ako ju sledovať on-line?

ZDROJ | Petra Vlhova | Instagram

Dnes od 12:30 sa v chorvátskom stredisku Sljeme v parku Medvednica v tesnej blízkosti hlavného mesta Záhreb začínajú prvé preteky Svetového pohára v tomto roku. Na programe je slalom (obe kolá v jeden deň), na ktorom sa zúčastní aj naša Petra Vlhová.

Ak už dnes sedíte v práci, alebo ešte stále kdesi oddychujete, no chcete sledovať jej jazdu, máme pre vás niekoľko tipov kde pretek nájdete on-line. Mimochodom, Petra Vlhová bude štartovať v prvom kole ako prvá!

ZDROJ | Petra Vlhova | Instagram

Obe kolá v slalome v rámci Svetového pohára môžete sledovať naživo cez JOJ Šport, ktorá „vyfúkla“ vysielacie práva slovenskej RTVS. Tá v tomto roku bude vysielať iba niektoré preteky Svetového pohára z Rakúska. JOJ Šport je ale možné sledovať iba cez TV vysielanie, cez svoj web už stanica nevysiela. Tento športový kanál ale nájdete u mnohých IPTV poskytovateľov a tak ho sledovať aj v počítači, smartfóne či tablete. Vlhovú môžete sledovať naživo ale aj cez ČT Sport, či Eurosport, ktorý je však platený.

Získa Petra Vlhová už po tretíkrát unikátnu krištáľovú korunu v rade a titul Snow Qeen? Ak sa jej to podarí, bude jedinou ženou sveta, ktorá dokázala zvíťaziť v Medvednici 3x po sebe. Sledujte jej jazdu a držte palce.