Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Peter Hron - Predávam autá, ktorých názov neviem ani vysloviť | TECHTALKS

Peter Hron - Predávam autá, ktorých názov neviem ani vysloviť | TECHTALKS
Marek Šimunek
Peter Hron - Predávam autá, ktorých názov neviem ani vysloviť | TECHTALKS

Dva týždne od poslednej časti TECHTALKS už uplynuli a my sme teda pre vás pripravili novú časť. V tej dnešnej vám prinášame rozhovor s najlepśím predajcom Nissanu GTR nielen na Slovensku, ale aj v celej Euŕope, Petrom Hronom.

TECHTALKS je formátom, v ktorom sa vám vždy snažíme priniesť rozhovory so zaujímavými ľudmi, ktorí stoja za rôznymi projektmi nielen z oblasti technológií. Moderátor Michal Krajčír sa pravidelne pokúša nazrieť do zákulisia úspešných ľudí, pričom sa vďaka našim rozhovorom dozviete nielen to, ako sa k úspechu dopracovali, ale aj rôzne pikošky zo zákulisia.

Vo štvrtej časti tejto talkshow sa tak pozrieme na príbeh otca slovenskej komunity GTR, Petra Hrona, ktorý sa v podstate k predaju týchto superšportov dostal len preto, že jeho predchodca už nemal silu bojovať s nezáujmom o tento model.

Pozrite si

Daniel Čačala – Milionárom z DayByMe? | TECHTALKS

Peter však zázračne dokázal vybudoval na Slovensku obrovskú komunitu ľudí okolo Nissanu GTR a vďaka tomu sa stal najúspešnejším predajcom tohto unikátneho auta, nielen doma na Slovensku.

Okrem toho sa však v tejto časti TECHTALKS dozviete aj to, prečo sa Peter Hron angažuje v dobrovoľníctve, aký je jeho pohľad na zdieľanú mobilitu na základe vlastných skúseností a tiež prečo zbiera rôzne podivné veci, či prečo má doma extrémne veľkú zbierku DVD, plagátov a dokonca aj niekoľko historických zbraní.

Vďaka tomu, že Peťo Hron sa s nami chcel podeliť o množstvo zaujímavých zážitkov a myšlienok, je táto epizóda o niečo dlhšia. Veríme však, že si takmer 40 minút času nájdete a pozriete si najnovšiu časť TECHTALKS s Petrom Hronom, známym aj ako Slovak_GTR.