Reklama

Peter Frolo - Prvý fotoaparát som si kúpil už v 10-tich rokoch | TECHTALKS

Roman Calík

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Petrom Frolom, známym slovenským fotografom celebrít. Vypočujte si podcast, kde sa rozprávame o fotení, ale aj o tom, ako fotiť a čím fotí práve Peter Frolo.

Peter Frolo je známy slovenský fotograf, dlhoročný spolupracovník redakcie TECHBOX, ktorý profesionálne fotí najmä ľudí. Začínal doslova na ulici s reportérskou fotografiou, pričom svoj prvý fotoaparát Lubitel si kúpil už v 10-tich rokoch. Zažil si aj éru paparazzi, kedy sa na fotku čakalo v aute s dlhými teleobjektívmi.

Peter si spomína aj na úspech svojej fotografie slovenského prezidenta Michala Kováča, s ktorou získal ocenenie od Czech Press Photo. Zaspomínali sme si aj na naše magazíny TECHBOX, kde autorom titulných fotografií, či fotografií modeliek s produktami bol dlhé roky práve Peter Frolo.

Súčasné digitálne fotoaparáty a fotoaparáty v telefónoch sú veľké plus najmä pre fotografov, ktorí chcú byť veľmi kreatívni. Peter však stále fotí s profesionálnymi fotoaparátmi značky Canon a na úpravu fotografií používa notebook ASUS.

Vypočujte si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Petrom Frolom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Petrom Frolom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.