Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pearbuds: malé bezdrôtové slúchadlá do uší

Pearbuds: malé bezdrôtové slúchadlá do uší
TECHBOX
Pearbuds: malé bezdrôtové slúchadlá do uší

Výrobca nových bezdrôtových slúchadiel sa chváli tým, že ide o najmenšie bezdrôtové slúchadlá a navyše pridáva a nezvyčajnú výdrž. Slúchadlá totiž dokážu na jedno nabitie prehrávať hudbu prostredníctvom Bluetooth až  hodín.

Štýlové slúchadlá odštartovali svoju kampaň na Kickstarteri tento týždeň a cieľovú sumu 50 000 dolárov sa im podarilo vyzbierať za pár dní. Na tejto sume sa však crowdfunding nezastavil, kampaň pobeží ešte 25 dní a v čase písania tohto článku sa vyzbieralo takmer 215 000 dolárov. Prispievatelia sa tak už môžu začať tešiť na spustenie oficiálneho predaja, ktorý je naplánovaný na marec budúceho roku.

Pearbuds

Zákazníci však v balení nedostanú len dvojicu miniatúrnych špuntov, ale aj prenosnú dobíjaciu stanicu, ktorá slúchadlá nabije na plný výkon za 45 minút a poskytne ďalších 6 hodín počúvania hudby.

Výrobca zdôrazňuje, že miniatúrne rozmery nemajú vplyv na kvalitu zvuku. Slúchadlá totiž používajú AptX kodek, vďaka ktorému ponúknu kvalitu zvuku ako pri počúvaní z CD. Medzi ďalšie špecifikácie patrí aj potlačovanie okolitého hluku a výrobca garantuje minimálne omeškanie pri bezdrôtovom prenose.

Zdroj