Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Parrot Bebop 2 Power - nový výkonný dron so solídnym doletom

Parrot Bebop 2 Power - nový výkonný dron so solídnym doletom
Zdroj | Parrot
Michal Spiegel
Parrot Bebop 2 Power - nový výkonný dron so solídnym doletom
Zdroj | Parrot
Zdroj | Parrot

Značka Parrot, ktorá sa venuje kvalitným dronom, si pre nás pripravila perfektný dron, ktorý sa môže pochváliť doletom po dobu až jednej hodiny. Privítajte Parrot Bebop 2 Power.

Zdroj | Parrot

Bežné drony majú väčšinou iba jednu batériu s doletom okolo 15-20 minút. Parrot Bebop 2 Power sa však môže pochváliť dvomi batériami, ktoré umožnia s dronom lietať po dobu jednej hodiny, čo je viac ako slušné.

Kamera, ktorú na drone nájdete, natáča v rozlíšení Full HD pri 30 fps s 14 Mpx kamerou so snímačom CMOS 1/2.3″. Nechýba 3-osová digitálna stabilizácia obrazu. Ak chcete skôr fotografovať, dron zvládne fotky vo formáte JPEG či Adobe DNG RAW.

Zdroj | Parrot
Pozrite si

Parrot predstavil dvoch dronov so zaujímavými funkciami aj cenou

Dosah ovládania Skycontroller 2 sú dva kilometre a maximálna rýchlosť je 65 km/h. Čo sa týka ovládania, dron Parrot Bebop 2 Power ponúka smart letecké módy, ktoré vám umožnia snímať rôzne druhy záberov. Tešiť sa môžete aj na panoramatické 360° zábery.

Z leteckých možnosti disponuje dron módmi ako Orbit, Parabola či Bumerang. Filmovanie krásnych záberov tak bude s týmto kúskom hračka. Vďaka prídavnej aplikácií vás môže dron aj sledovať vďaka GPS funkcii „Follow Me“.

Z ďalších funkcií disponuje dron funkciou „Locate my Bebop“ pre jednoduchú lokalizáciu vašes hračky. Nechýba tiež funkcia pre návrat domov.

Zdroj | Parrot
Pozrite si

Parrot Pro – keď komerčné drony prejdú do profesionálnej sféry

Po dizajnovej stránke dostanete čierny dron vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré by mali prežiť aj nárazy, keďže je čiastočne pogumovaný.

Zaujímavým prídavkom je aj VR zariadenie Parrot Cockpitglasses 2, ktoré vám umožní sledovať a predstaviť si pohľad priamo z objektívu kamery.

Cena novinky je iba 599 dolárov, čo je v porovnaní s konkurenciou skutočne málo. Navyše keď si zoberiete, že Parrot Bebop 2 dostanete s množstvom užitočného príslušenstva.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj | Parrot
Zdroj