Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Parrot AR.Drone: coolová hračka pre iPhone/iPod

Parrot AR.Drone: coolová hračka pre iPhone/iPod
Roman Calík
Parrot AR.Drone: coolová hračka pre iPhone/iPod

Parrot je známy výrobca špičkových handsfree určených najmä na používanie v automobiloch. Tentokrát vytvoril niečo, čomu sa hovorí brutálna hračka – vrtuľník AR.Drone.

Parrot AR.Drone 1

POZRITE SI: RECENZIA AR.Drone 2.0 – prudko návyková droga

Parrot vytvoril vskutku zaujímavú hračku nielen pre násťročných. Parrot AR.Drone je unikátny vrtuľník so štvoricou vrtúľ, ktorý môžete ovládať prostredníctvom vášho zariadenia iPhone, iPod touch alebo iPad. Komunikácia oboch zariadení je zabezpečená prostredníctvom Wi-Fi. Poviete si, načo je komu takáto zábavka? Tak počúvajte!

Parrot AR.Drone 2

AR.Drone je vrtuľník, ktorý je postavený na Linux platforme. Vďaka štvorici vrtúľ sa ovláda veľmi jednoducho, samozrejme nechýbajú rôzne senzory ako gyros či ultrazvukový senzor a dve kamery. Vďaka nim tak môžete AR.Drone využiť ako „špionážny“ stroj, ktorý vám ponúkne video v reálnom čase. To je možné využiť aj pri rôznych hrách, ktoré by mali pre iPhone/iPod touch/iPad neustále pribúdať. Predstava hrania takejto hry je jednoduchá. Ak ste napríklad niekde pri vode, môžete si zapoľovať na displeji vášho telefónu napríklad na komáre, samozrejme tie reálne. Rozhodne si pozrite priložené video. Viac videí nájdete priamo na stránke produktu Parrot AR.Drone. A ak máte napríklad Android alebo Windows Phone, možno vás poteším, že výrobca pracuje aj na podpore ďalších platforiem.

Sledujte Parrot AR.Drone aj na Facebooku.
Oficiálna stránka distribútora je http://www.parrot-ardrone.cz/

Parrot AR.Drone 3