Reklama

Panasonic RP-HS200: slúchadlá pre aktívny oddych

Roman Calík

Novinkou od Panasonicu sú ”kôstkové” slúchadlá s označením RP-HS200. Vyrábajú sa v piatich farebných prevedeniach a vďaka meničom s priemerom 12,4mm sľubujú hlboké basy a dynamický zvuk.

Panasonic RP-HS200

Dizajnérom sa podaril naozaj majstrovský kúsok: skĺbiť stabilitu, brilantné zvukové vlastnosti a štýlový a zároveň nenápadný dizajn. Na prvý pohľad upútajú chrómovaným telom s logom výroobcu, ktoré zakrýva reproduktor tak, že ho nie je vidieť. Reproduktory „zrastené“ s elastickými držiakmi pre maximálnu stabilitu a pohodlie pri náročnom športe taktiež nikto neprehliadne. Vybrať si môžete z piatich farieb a slúchadlá sa tak prispôsobia vášmu imidžu.

Panasonic RP-HS200

Aj po technickej stránke sú RP-HS200 na vysokej úrovni. Neodýmový magnet a membrána s priemerom 12,4 mm umožnia týmto slúchadlám zahrať frekvenčný rozsah 10Hz-22kHz. Úplne vyhovujúci je aj kábel dlhý 1,2 m a vo farbe slúchadiel. Naviac sú odolné voči potu a vode. Kvalitné plasty na druhej strane sú príjemné na dotyk a pohodlné nosenie. Novinka pre všetkých aktívnych ľudí je už v predaji.  Na oficiálnej stránke Panasonicu za ne zaplatíte čosi viac ako 30 €.

Panasonic RP-HS200

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.