Reklama

Ošiaľ trvá! Aj na iPhone 11 sa stálo v rade

Marek Šimunek

Nie je nutné, aby ste boli nejako prehnaným fanúšikom značky Apple na to, aby ste postrehli deň, keď sa oficiálne začne predávať nová verzia iPhonu. Včera bol presne taký deň a my sme sa išli pozrieť do predajne O2 v Auparku v Bratislave, či si ešte stále ľudia privstanú, aby mali nový iPhone medzi prvými.

Operátor O2 už tradične pri spustení predaja nových modelov Apple iPhone otvára brány niektorých vybraných predajní na Slovensku skôr, ako sú ich štandardné otváracie hodiny. Inak tomu nebolo ani tento rok. Včera sa otvorili predajne vo vybraných mestách o hodinu skôr a to len preto, aby si niekoľko nadšencov a fanúšikov značky Apple mohlo kúpiť najnovší Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro, alebo Apple iPhone 11 Pro Max o niečo skôr. 

Prekvapením ostáva, že aj včera sa pred predajňou O2 v bratislavskom Auparku vytvoril rad. Pár minút pred otvorením predajne sa tak pred ňou zozbieralo niekoľko desiatok nadšencov, ktorí si prišli práve pre niektorý z nových iPhonov. Prvý z nich stál pred predajňou už od 5:30 a novým iPhonom 11 Pro Max sa rozhodol nahradiť starší Apple iPhone 6 Plus. Oproti takto starým modelom je nová generácia skutočne poriadnym skokom vpred. Jedná sa totiž o smartfón, ktorý bol predstavený pred piatimi rokmi. 

Oproti minuloročnej verzii však najmä po stránke dizajnu neprinášajú nové modely žiadne výrazné zmeny. Na druhú stranu v prípade fotoaparátov však došlo k niekoľkým vylepšeniam, ktoré určite majiteľov nových modelov potešia. 

Pri spustení predaja nových iPhonov 11 sme nechýbali ani my a ak ste aj vy spokojne ráno spali a nejaký skorý predaj iPhonov 11 vás necháva chladnými, pozrite si video zo začiatku predaja, ktoré sme pre vás pripravili. 

My už aktuálne máme v redakcii nový Apple iPhone 11, ku ktorému veríme čoskoro pribudne aj jeho Pro verzia. Ak by ste teda mali nejaké otázky ohľadom nových modelov, neváhajte sa nás ich opýtať, či už pod týmto článkom, alebo videom, alebo prostredníctvom nášho Instagramového a Facebookového profilu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.