Reklama

Novým herným notebookom na obzore je Origin EON15-S

Zdroj | Origin
Michal Spiegel
Zdroj | Origin
Zdroj | Origin

Origin má svoj prvý herný notebook Origin EON15-S. Aké grafické možnosti ponúkne a za akú cenu sa bude predávať? Dozviete sa v našom článku.

Vo vnútri nájdete grafickú kartu Nvidia GTX 1 050 Ti, 4 GB VRAM pamäť a 32 GB DDR4 RAM. Takéto vnútro by vám malo zabezpečiť spustenie každej modernej hry vo vysokej kvalite.

Pozrite si

ASUS vybavil herné notebooky procesormi Intel Core i7 7. generácie

Origin EON15-S disponuje slušným úložiskom o kapacite až do výšky 4 TB. V prípade problému vás dostane na starosti Origin PC Support Team, ktorý ponúkne potrebnú podporu 24/7.

Okrem 6-hodinovej batérie ponúkne počítač 1 080p IPS LED obrazovku a 7. generáciu procesorov od Intelu. Váži pritom len 2,3 kg a hrúbka je cca 2,6 centimetra.

Zdroj | Origin
Pozrite si

Alienware 13 R3 – 13-palcový herný notebook pripravený na VR

Z ďalších možností EON15-S dokáže prepojiť 3 externé monitory pomocou dvoch Mini DisplayPortov a jedného HDMI portu. Konektory však môžete využiť aj pre TV či projektory.

Z ostatných konektorov počítač podporuje jeden USB 3.1 Type C, dva USB 3.1 Type 2 a jeden klasický USB 2.0. Pre online zábavu nechýba RJ-45 LAN port alebo podpora pre bezdrôtovú Dual-Band Wireless technológiu.

Počítaču nechýba ani podpora pre graficky náročnejšie VR hry, 360° videá alebo prácu vo VR softvéri. Ak napríklad vlastníte Oculus Rift VR zariadenie, Origin EON15-S by pre vás mohol byť správnou voľbou.

Zdroj | Origin
Pozrite si

Herné notebooky Lenovo Legion Y520 a Y720 mieria na Slovensko

Čo sa týka dizajnu, okrem štandardných farieb si môžete zvoliť aj vlastné logo či vlastný dizajn notebooku. Ak sa vám páčia farebné klávesnice, počítač vás určite poteší svojou nastaviteľnou viac-farebnou RGB klávesnicou.

Operačný systém počítača je Windows 10 Home alebo Windows 10 Professional. O audio sa postará integrovaný systém Sound Blaster Cinema 3.

Cena za najlacnejšiu konfiguráciu je nastavená na príjemných 999 dolárov. Všetko však závisí od vášho výberu a cena sa tak môže skutočne vyšplhať. Čo hovoríte na tento nový počin od Originu?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.