Orange začína Vianoce neskôr, ale sú bohaté

Po Telekome svoju vianočnú ponuku predstavil aj Orange. Vianočná ponuka je tak rozsiahla, že keď ju dočítate, zabudnete čo ste čítali na začiatku. Nerobte si z toho vrásky, nie ste v tom sami. Tiež s tým máme čo robiť. Odporúčame preto sa sústrediť iba na to, čo sa týka vás a vašich služieb a ostatné vypustiť z hlavy. Vianočná ponuka štartuje 26. októbra.

Každý rok je na Slovensku už folklórom spúšťať vianočné ponuky operátorov mesiace pred samotnými Vianocami. Orange tú svoju ponuku odhalil presne dva mesiace pred sviatkami pokoja. Čo v nej prináša a koho chce osloviť? Hlavne rodinu, o čo sa snaží už roky. Nie je to zlý cieľ, pretože z toho profituje práve rodina. Ak máte všetky, alebo aspoň väčšinu služieb v Orangei, môžete ušetriť nemalé financie.

„Našim zákazníkom chceme do ich domácností priniesť ešte viac pohody a spoločne strávených zážitkov, a to nielen počas sviatkov. Preto v rámci vianočnej ponuky ešte viac vylepšujeme to, čo našich zákazníkov spája a čo majú najradšej. Dali sme si záležať, aby naše Vianoce boli skutočne bohaté a každý člen rodiny si prišiel na svoje, nech sú jeho záujmy akékoľvek,“ vysvetľuje vianočnú ponuku operátora Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku Orange Slovensko.

Nonstop dáta na (takmer) všetko

Úplnou novinkou v ponuke operátora sú nové dátové balíky Nonstop s veľavravnými názvami: Čet, Sociálne siete, Hudba a Video. Balíky sú dostupné iba k hlasovým, alebo dátový paušálom. Majitelia predplatených kariet si ho aktivovať nemôžu.

Základom je Nonstop Čet, ktorý za 2 € mesačne ponúka neobmedzený prístup k četovacím appkám ako WhatsApp, Telegram, Messenger alebo Skype.

Balík Nonstop Sociálne siete za 4 € mesačne obsahuje neobmedzený prístup k najznámejším sociálnym sieťam ako Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat či Badoo.

Nonstop Hudba s cenou 6 € mesačne umožňuje prístup k streamovacím službám ako Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music či Tidal.

Vrcholom Nonstop balíkov je Nonstop Video. Ten však stojí 10 € mesačne a jeho súčasťou je neobmedzené sledovanie videí cez Orange TV, Netflix, HBO GO a, samozrejme, YouTube.

Logickou súčasťou balíkov je, že pri využívaní vyššie spomínaných služieb sa dáta z mobilných alebo dátových paušálov nebudú odpočítavať.

Výhodná je možná kombinácia Nonstop balíkov, vďaka ktorej získate zľavy. Napríklad pri aktivácii dvoch balíkov máte zľavu 1 €, pri troch balíkoch 2 € a ak si aktivujete všetky, namiesto 22 € zaplatíte 19 €. To je však už poriadne vysoká suma, hoci za prakticky neobmedzené využívanie všetkých možných služieb.

Balíky Love s bonusmi

Ak sa rozhodnete pre ktorýkoľvek balík služieb Love, môžete aj naďalej získať zľavu 25% na tri ďalšie Go paušály pre svojich blízkych, no novinkou v ponuke je bonus v podobe stanice Orange Sport na 24 mesiacov bez príplatku pri balíkoch Love 40 €, Love 50 € a Love 60 €.

Taktiež môžete získať dotáciu na zariadenia do výšky maximálne 240 € a k tomu aj balík HBO na 3 mesiace ako darček.

Pri najnižšom balíku Love 30 € okrem dotácie na zariadenia do výšky 80 € dostanete Orange Sport a HBO na 3 mesiace bez príplatku. Len si ich potom nezabudnite zrušiť. 

Ak nepotrebujete zariadenie a teda dotáciu nevyužijete, pri zakúpení balíkov Love 30 € a Love 40 € môžete vybrať balík Orange Sport, alebo HBO na 24 mesiacov. 

Spolu s balíkmi Love 50 € a Love 60 € dostanete oba benefity na 24 mesiacov bez príplatku. V tomto prípade je ale bonusom možnosť si namiesto Orange Sport či HBO vybrať 2 ľubovoľné tematické balíky, ktoré budete môcť taktiež využívať 24 mesiacov bez príplatku.

Špeciálne pre nových zákazníkov so službami na optike platí, že pri balíkoch Love 40 € a vyšších získajú televíziu a internet bez mesačného poplatku až na 6 mesiacov. To je v prípade celého balíku Love o 20 € mesačne menej. 

Ak máte programy Love 50 €, alebo Love 60 €, Orange má pre vás tri špeciálne výhody pre celú rodinu v rámci vernostného programu Orange svojim.

Každý člen rodiny si môže po nový mobil prísť o 6 mesiacov skôr ako mu skončí viazanosť, čiže po 18 mesiacoch. Automaticky do rodiny získate aj možnosť podeliť sa o svoje dáta s tromi blízkymi v rodine. Tretím bonusom je, že pri dobití Prima karty z paušálu sa kredit vašim blízkym automaticky zdvojnásobí.

Vernostné benefity k balíkom Love 50 € alebo Love 60 € získa zadarmo automaticky každý zákazník, ktorý je s Orangeom aspoň 2 roky. Platia však aj pre tých, ktorí sú zákazníkmi Orangeu dlhšie ako 2 roky a využívajú od neho hlasové aj fixné služby, za ktoré spolu platia minimálne 50 eur mesačne.

Svoj balík mobilných a fixných služieb si ale môžete v Orangei vyskladať aj sami. Môj balík Love je akákoľvek kombinácia hlasového paušálu a pevného optického, alebo 4G internetu či akákoľvek kombinácia hlasového paušálu, pevného optického, alebo 4G internetu a televízie.

V oboch prípadoch ako benefit získate dáta do mobilu navyše: dvojnásobok dát ak máte aktivovaný paušál Go, alebo 1 GB ak ešte využívate staršie paušály.

Ak sa rozhodnete pre kombináciu aj s Orange TV, samozrejmosťou je Orange Šport na 24 mesiacov zadarmo a v prípade Orange TV na optike aj  bezplatné sledovanie televízie až na 6 mesiacov.

Navzájom zadarmo 2 GB dát na rok navyše

Rodinne zameraná služba Navzájom zadarmo ponúkne pre všetkých jej členov na 2 GB dát navyše. Zadarmo. Zakladateľ skupiny môže tento bonus využívať 12 mesiacov, no ostatní členovia skupiny iba 6 mesiacov. Aktivácia benefitu je jednoduchá, stačí poslať SMS na 969 s textom 2GB.

ZDROJ | Orange

 

Pre fanúšikov športu a Ligy Majstrov

V prípade, že si ako nový zákazník objednáte optickú, alebo satelitnú televíziu s programom Home Optimal, alebo Home Premium, alebo si tieto služby skombinuje aj s pevným internetom a hlasovým paušálom v rámci balíka Love, na 2 roky dostanete stanicu Orange Šport bez príplatku.

Plusom je, že pri objednávke cez internet máte televíziu (optika, alebo satelit) na 6 mesiacov bez poplatkov. Pri objednávke služby na predajni ju bez poplatkov získate na 5 mesiacov.    

K stanici Orange Sport si za 19 € môžete dopriať celosezónny balík Ligy Majstrov platný do 30. júna 2019. Balík je podstatne výhodnejší ako predošlé balíčky za 2 €/deň, resp. 4 €/mesiac. Balík si môžete kúpiť ako kartu, ktoré však bude operátor predávať iba v kamenných predajniach. Limitovaný je aj počet kusov – 5 000 ks,

Aj Orange dotuje vysávače

K tradičným mobilom či tabletom pribudla smart kolobežka od Xiaomi, ale aj smart vysávač od Samsungu, smart kamera Logitech či smart TV s logom Samsung. 

Novinkou sú však aj viaceré nové notebooky či herné konzoly, žiaľ iba staršie verzie od Sony a Microsoftu, konkrétne ide o PlayStation 4 500 GB, alebo Xbox One S 1 TB.

Prima s 50% kreditom navyše

Ak sa rozhodnete pre predplatenú kartu Šikovná Prima, ponuku Prima Kids, alebo získate Primu spoločne s ponukou Orange TV cez satelit, sa môžete potešiť darčeku, ktorým je polovica kreditu navyše pri jeho navýšení počas nasledujúcich 3 mesiacov. 

FunFón a dáta

FunFónisti s akýmkoľvek Smart balíkom dostanú ako darček 1 GB dát na 30 dní, ktorý bude automaticky bezplatne aktivovaný každému novému aj existujúcemu FunFón zákazníkovi, ktorý si aktivuje balík FunFón Smart. Tento benefit môžu využiť až 12 krát, spolu tak získate za rok 12 GB dát.

Bonusy za odporúčanie či prechod

Orange pokračuje v odmeňovaní za odporúčanie. Svojim súčasným aj budúcim zákazníkom poskytne Orange bonus v podobe dát navyše, alebo finančný bonus.

Ak ako súčasný zákazník odporučíte Orange svojim blízkym, dostanete zľavu 150 € z mesačného poplatku, alebo 40 GB dát.

Rovnaké výhody ale získa aj nový zákazník, ktorý si prenesie svoje telefónne číslo do Orangeu. Dátový aj finančný bonus sa obom zákazníkom rozrátavajú počas 20 mesiacov a ich výška je odstupňovaná podľa hodnoty paušálu nového zákazníka.

V prípade, že  sa nový zákazník rozhodne pre paušál s mesačným poplatkom od 10 – 19,99 €, obaja automaticky získavajú bonus v hodnote 10 GB alebo 50 €, čo predstavuje 500 MB mesačne, alebo zníženie faktúry o 2,5 € po dobu 20 mesiacov.

Mesačný poplatok nového zákazníka vo výške 20 – 29,99 € zabezpečia obom zákazníkom 1 GB na mesiac alebo 100-eurový bonus v podobe 5 € fakturačnej zľavy počas rovnakého trvania.

Ak si nový zákazník v Orangei vyberie paušál s mesačným poplatkom nad 30 €, obaja zákazníci budú odmenení 40 MB alebo finančným bonusom až 150 €, čo znamená zníženie faktúry o 7,5 € každý mesiac po dobu 20 mesiacov.

Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 €. Dáta sa existujúcemu zákazníkovi, v prípade, že dovedie do Orangeu viacerých zákazníkov, spočítavajú.

ZdrojOrange

Komentáre k článku