Reklama

Orange: volania len za 1 cent za minútu

Imrich Maťo

Volania v sieti Orange Slovensko kedykoľvek, aj po celý rok, len za symbolický 1 cent za minútu hovoru. To nie je prvoaprílový žart, to je nová ponuka Orangeu pre užívateľov Paušálov Snov. A pritom stačí tak málo. Len si namixovať tú správnu kombináciu balíkov.

Lifestyle

Foto: LG

S Paušálmi Snov, ktorých benefity využíva aktuálne takmer pol milióna zákazníkov Orangeu, máte od dnešného dňa možnosť výhodných volaní v rámci vlastnej siete, teda len za jeden cent za minútu hovoru. Túto zvýhodnenú komunikáciu môžete využívať, ak si aktivujete v rámci Paušálu Snov ktorýkoľvek balík Volania svojim v kombinácii s balíkom Volania do všetkých sietí. Dĺžka benefitu, teda využívania volania za 1 cent za minútu vo vlastnej sieti, závisí od konkrétneho balíka Volania do všetkých sietí, ktorý si aktivujete a môže byť 3, 6, 9 alebo 12 mesiacov.

Lifestyle

Foto: Nokia

Okrem toho máte možnosť výhodnejšie volať aj do ostatných národných sietí. Aj tento benefit závisí od aktivovaného balíka Volania do všetkých sietí. Ceny za volania Orange stanovil na 18, 13, 11 a 9 centov za minútu. Ak si v rámci tejto akcie aktivujete balík Volania svojim Nonstop s niektorým z balíkov Volania do všetkých sietí, získate okrem zvýhodnenej ceny na volania v Orangei aj balík 400 SMS a MMS do všetkých sietí na rovnaké obdobie. Pre získanie spomenutých benefitov platí podmienka podpísania Dodatku k zmluve, teda tzv. viazanosť na 24 mesiacov. V prípade záujmu o nový mobil si môžete vybrať niektorý z mobilných telefónov z aktuálnej ponuky. Detailnejšie informácie získate na stránke Orangeu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.