Reklama

Orange ukázal vianočnú ponuku. Vylepšil službu Navzájom zadarmo a zameral sa na pevný internet

Roman Calík

Dnes sme boli pri spustení Vianoc u operátora Orange. Operátor chce odmeniť všetkých zákazníkov SMS a MMS správami, ktoré sú bez poplatkov v službe Navzájom zadarmo. Pozrite si celú vianočnú ponuku operátora.

Orange pokračuje v trende, ktorý poznáme z posledných noviniek, ako Navzájom zadarmo či spustenie 4G siete. Aj teraz chce ponúknuť benefit všetkým svojim zákazníkom bez príplatkov. Neprichádza však s novou službou, ale vylepšuje už existujúcu službu Navzájom zadarmo. Tá umožňuje telefonovanie v skupine piatich ľudí v sieti Orange bez poplatkov, pričom stačí, aby tvorca skupiny mal mesačný poplatok u operátora minimálne 20 eur. Službu od spustenia využíva už 410 000 zákazníkov operátora, pričom je vytvorených viac ako 100 000 skupín. Až 56% zo všetkých aktívnych skupín má 5 členov. Len pre zaujímavosť operátor uviedol, že priemerná dĺžka hovoru v skupine je viac ako 2 minúty. Dokonca sa operátor pochválil, že vďaka novinke Navzájom zadarmo sú jeho zákazníci využívajúci službu najspokojnejší so službami spomedzi všetkých operátorov.

Orange Vianoce

Navzájom zadarmo aj s SMS a MMS správami

Preto pravdepodobne prichádza vylepšenie služby Navzájom zadarmo. Od 24. októbra 2014 si totiž v rámci Navzájom zadarmo môžete bezplatne posielať už aj SMS a MMS správy. Túto odmenu získajú automaticky všetci, ktorí si bezplatnú službu Navzájom zadar­mo aktivujú, ale aj tí, ktorí ju už majú. Vzájomné bezplatné volania a správy získate od operátora len tak, bez akejkoľvek viazanosti resp. zmeny svojho paušálu alebo dodatočných poplatkov. Novinkou vo vianočnej ponuke je aj karta Šikovná Prima so štartovacím kreditom 10 eur za 5 eur. Vďaka nej sa tiež môžete stať súčasťou služby Navzájom zadarmo, keď si vás pridá tvorca skupiny.

Zvýhodnenie pevných služieb

Prekvapujúco sa Orange vo vianočnej ponuke zameral tentokrát výraznejšie na ponuku pevných služieb. Ak máte u operátora hlasový paušál s mesačným poplatkom aspoň 10 eur, poskytne vám zľavu 5 eur z mesačného poplatku na pevný internet alebo optický internet s TV. Zľavu získate na dobu 30 mesiacov, čím dokážete ušetriť celkom 150 €. Zľava platí na programy pevného internetu v cene od 14,99 €, takýto Pevný internet DSL 5 získate po uplatnení zľavy za zvýhodnenú cenu 9,99 € mesačne. Orange zľavou 5 eur mesačne nahrádza pôvodnú zľavu 20% v rámci programu Orange pre rodinu. Preto neočakávajte kombináciu zľavy 5 eur aj 20%, po novom dostanete len jednu zľavu, a to novú 5 eur z ceny mesačného poplatku.

Ak radšej uprednostníte tablet, nemusíte si zvoliť zľavu z mesačného poplatku. K dispozícii sú tablety už od 1 eura, pričom k nim dostante dokonca aj Mobilný internet Štart za polovicu, teda za 4,99 eur mesačne. Aktuálne pokrytie mobilnej dátovej 3G a 4G siete Orangeu aktuálne dosahuje 88% populácie Slovenska, do konca roka to bude 90%.

Orange Vianoce

Dokonca môžete získať aj bonus za prechod na pevný internet od konkurenčného operátora do Orangeu. Ten je vo výške 90 € na 30 mesiacov, t.j. mesačne sa vám bude z faktúry odpočítavať suma 3 €. Dokonca sa operátor vyjadril, že nebude skúmať ukončenie zmluvy u konkurencie, jednoducho stačí ak prídete k operátorovi a poviete, že chcete vymeniť svoj pevný internet, dostanete bonus 90 €. Bonus však nie je kombinovateľný s ponukou tabletu za 1 € alebo so zľavou 5 € z mesačného poplatku. Vy si vyberiete, ktorú z trojice ponúk využijete.

Hitom vianočnej ponuky majú byť tablety

Hlavným tabletom vianočnej ponuky operátora bude model Prestigio MultiPad Range 8.0 4G, ktorý dostanete za 1 € k Mobilnému internetu Klasik. V priloženom dokumente na stiahnutie nájdete aj kompletné portfólio zariadení, ktoré budú dostupné u operátora od 24.10.2014. Zaujímavé je, že ceny zariadení, z ktorých odpočítavate dotáciu v prípade viazanosti, sú zväčša nižšie ako odporúčané ceny výrobcom. Všimnite si aj ponuku Apple iPhone 6, ktorý sa k operátorovi dostane v 16 a 128 GB verzii. V dokumente nájdete aj ceny modelu Apple iPhone 6 Plus, ale i ďalších, kde vás milo prekvapí napríklad cena Huawei Ascend Mate 7 na úrovni 460 €!

Prispejete aj na dobrú vec

Orange tento rok nebude rozdávať autá. Vy však prispejete na dobrú vec v podobe grantového programu Darujte Vianoce. Totiž za každú komerčnú operáciu, t.j. aktiváciu paušálu, internetu, televízie alebo inej služby, prispeje Orange sumou 50 centov do grantového programu a to od 24.10.2014 do 1.12.2014. Vstupnú sumu pre program vo výške 50 000 eur, ktoré vyčlenila Nadácia Orange tak môžete navýšiť aj vy.

„Som veľmi rád, že ako prvý operátor na Slovensku spájame vianočnú ponuku Orangeu s dobročinnou pomocou ľuďom, ktorí ju potrebujú. Za každého zákazníka, ktorý si u nás aktivuje alebo predĺži zmluvu, prispeje Orange do tradičného grantového programu Darujte Vianoce. Naši zákazníci tak môžu urobiť radosť nielen sebe, ale aj tým, ktorí to potrebujú,“ hovorí Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

Foto: Orange, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.