Reklama

Orange pre rodinu - mať jedného operátora v rodine sa oplatí! Neveríte?

PR článok

Urobme si spoločne jednoduchý kvíz. Odpovedzte na nasledujúce otázky jednoducho len ÁNO alebo NIE. Pozeráte v rodine televíziu? Surfujete doma na internete? Telefonujete prostredníctvom mobilu alebo pevnej linky? Ak ste na trojicu otázok odpovedali ÁNO, určite sa vám oplatí čítať ďalej. Orange totiž aj vašej rodine umožní získať paušály, internet či televíziu za mimoriadne výhodných podmienok.

Predstavte si typický príklad normálnej rodiny na Slovensku. Možno je to práve i tá vaša. Ste strašne vyťažená rodina, máte dve deti a každodenné zorganizovanie všetkých aktivít je náročné a stojí vás veľa síl. K tomu si pridajte to, že dostávate 5 rôznych faktúr za všetky telekomunikačné služby v rodine. Tie si poctivo zakladáte, pretože chcete mať prehľad, chcete vedieť, kedy končí viazanosť na jednotlivé služby a keď príde nejaký problém, kedykoľvek sa k faktúram a dokumentom chcete dostať. V prípade, že vám končí viazanosť na vaše telefóny, internet či televíziu, musíte obehnúť 5 rôznych miest a stráviť večnosť čakaním. Ako naschvál viazanosti končia rôzne, a tak sa kľudne môže stať, že u operátora strávite množstvo času. Pomaly aspoň raz do mesiaca budete sedieť u vášho operátora. Je to komplikované, otravné a časovo neefektívne. Čím častejšie tam ste, tým sa zvyšuje šanca, že sa s operátorom rozlúčite. Je to tak?

A čo by ste povedali, keby sa vaše rodinné problémy vyriešili. Predstavte si, že máte v rodine len jedinú faktúru, jedno miesto vybavovania všetkých požiadaviek a navyše ušetríte. Myslíte si, že je to nereálna predstava? Byť voľnejší, mať menej starostí, môcť všetko vyriešiť len raz a naraz. Vlastne mať svätý pokoj a viac času na seba a rodinu. Vďaka Orangeu sa váš sen ľahko splní. Rodinný operátor Orange totiž ponúka unikátny program výhod pre celú rodinu s názvom Orange pre rodinu, vďaka ktorému vo vašej rodine zavládne skutočná pohoda. A v neposlednom rade ešte aj ušetríte.

Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze

Jedinou podmienkou pre získanie výhod programu Orange pre rodinu je aktivácia ktoréhokoľvek Ideálneho paušálu Orangeu. Následne môžete získať až 20% zľavu pre všetky ďalšie mobilné a fixné telekomunikačné služby do vašej domácnosti. Zľavu vám Orange poskytne na obdobie 6 až 18 mesiacov, v závislosti od vášho Ideálneho paušálu. Lacnejšie služby pre domácnosť si s paušálom Sova užijete 6 mesiacov, s Delfínom 9 mesiacov, s Kengurou 12 mesiacov a až 18 mesiacov s paušálom Panter. Počas viazanosti tak môžete ušetriť desiatky až stovky eur. Vybrať si môžete z atraktívnych služieb ako je Mobilný Internet, Internet na Doma DSL, FiberNet /pevný internet cez optiku/, ale aj z celej ponuky služieb Orange TV (cez optiku, internet či dokonca cez satelit). So zľavou si môžete dopriať aj ďalšie Ideálne paušály pre všetkých členov vašej rodiny, pre ktoré získate zľavu 20% až na celých 24 mesiacov. Už viete, prečo sa oplatí mať všetky služby od jedného operátora?

Ako dlho budete môcť zľavu programu Orange pre rodinu využívať, závisí od vášho Ideálneho paušálu:
• 6 mesiacov s paušálom Sova
• 9 mesiacov s paušálom Delfín
• 12 mesiacov s paušálom Kengura
• 18 mesiacov s paušálom Panter

FOTO: Samsung
Foto: Samsung

Pozrite sa, koľko reálne ušetríte

Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako sto krát počuť. Tak sa spolu pozrime, koľko reálne s programom Orange pre rodinu vo vašej rodine ušetríte. Ak máte aktivovaný napríklad niektorý z Ideálnych paušálov Panter, na všetky ďalšie služby v rodine získate zľavu vo výške 20% až na 18 mesiacov. K svojmu paušálu si môžete vybrať napríklad mimoriadne výhodný balík služieb Orange Doma, ktorý obsahuje neobmedzený internet FiberNet s rýchlosťou 100 Mbit/s, digitálnu televíziu FiberTV so 62 televíznymi stanicami a s jedinečným TV archívom a službu FiberTel s 30 predplatenými minútami do všetkých pevných sietí a neobmedzenými volaniami v rámci siete FiberTel. To všetko za výhodný mesačný poplatok 19,99 €. Vy samozrejme budete za celý balík služieb Orange Doma platiť o 20% menej, takže namiesto mesačného poplatku 19,99 € budete počas 18 mesiacov platiť len 15,99 €/mesačne. Celkovo tak vďaka programu Orange pre rodinu ušetríte len počas viazanosti balíka služieb Orange Doma až 72 €. Takáto suma váš rodinný rozpočet určite poteší.

TIP: Ak si objednáte naraz niektorý z Ideálnych paušálov spolu s internetom a televíziou v rámci programu Orange pre rodinu so zľavou 20%, navyše získate extra zľavu 20 € na nový mobil.

Poďme spolu počítať ďalej. Internet a televíziu už výhodnejšiu máte. Okrem vášho Ideálneho paušálu Panter však môžete v rámci programu Orange pre rodinu rozhodnúť využívať ďalšie Ideálne paušály, na ktoré získate zľavu 20% až na celú dobu viazanosti. Ak si napríklad aktivujete do rodiny ďalšie Ideálne paušály Kengura 25 € a Delfín 15 € s viazanosťou na 24 mesiacov, získate na mesačné poplatky týchto paušálov zľavu 20% na celých 24 mesiacov. To znamená, že za Kenguru 25 € budete platiť mesačne len 20 € a za Delfín 15 € to bude mesačne len 12 €. Tentokrát vďaka programu Orange pre rodinu ušetríte, počas celej viazanosti uvedenej dvojice Ideálnych paušálov, až 192 €. Vďaka rodinnému operátorovi Orange si tak môžete pokojne dopriať hoci aj rodinnú dovolenku, úspora je to skutočne nezanedbateľná.

Vďaka programu Orange pre rodinu môžete pre svoju domácnosť získať k svojmu Ideálnemu paušálu až o 20% lacnejšie tieto služby:
• Mobilný Orange Internet
• Internet na Doma DSL
• Internet cez optiku (FiberNet)
• Orange TV cez optiku (FiberTV)
• Orange TV cez internet (TV Extra)
• Orange TV cez internet a satelit (SatTV Extra)
• Ideálne paušály pre členov rodiny

Internet pre rodinu zadarmo!

Orange vám však dá ešte niečo navyše. Ak sa totiž rozhodnete využiť výhody programu Orange pre rodinu v akejkoľvek kombinácii, získate naviac ďalší internet pre rodinu s množstvom dát 1 GB mesačne automaticky a úplne zadarmo až na 24 mesiacov. Tieto dáta môžete využívať ako len vyb chcete, či už v mobile alebo tablete či notebooku a tiež určiť až 3 telefónne čísla, na ktorých budete vy a vaša rodina tento internet využívať spoločne.

A teraz ruku na srdce, oplatilo sa prečítať si článok o výhodách programu Orange pre rodinu až do konca? Spočítajte si, koľko môže vaša rodina ušetriť vďaka Orangeu. Ak sa vám výsledná suma v rodinnom rozpočte zíde, neváhajte navštíviť predajňu Orange alebo web stránku operátora a začnite si užívať výhody programu Orange pre rodinu čím skôr. Navyše ušetrený čas a nervy môžete venovať rodine, s ktorou odteraz môžete tráviť viac času, ako kedykoľvek predtým.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.