Reklama

Orange ponúka LCD televízory a PS3 za zvýhodnené ceny, ale aj na splátky

Imrich Maťo

Orange obohacuje svoju hardvérovú ponuku o široké portfólio LCD televízorov a hraciu konzolu PlayStation 3. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre niektorú z kombinácií FiberNet a FiberTV, si môžu vybrať zo širokej ponuky zariadení za výhodné ceny, dokonca aj na splátky.

LCD TV

Foto: Sony

Táto „akcia“ sa týka ako existujúcich, tak aj nových zákazníkov. Zvýhodnené ceny televízorov a konzoly PlayStation 3 sú rozdelené do dvoch kategórií, v závislosti na aktívnom balíku internetu FiberNET. K nemu je však potrebné mať aktivovaný ľubovoľný balík televízie FiberTV. Ponuku televízorov tvoria len dve značky, LG a Samsung, zato však viacerých typov s uhlopriečkami od 32” až do 47”. Najlacnejší televízor, ako aj PlayStation 3, si môžete kúpiť už od 198 €. Pri splátkovom predaji je okrem už uvedenej podmienky kombinácie FiberNET s FiberTV potrebná aj tzv. viazanosť až na 36 mesiacov, počas ktorých zakúpené zariadenie zaplatíte. Akontácia začína na 44 € a najnižšia mesačná splátka je 5,50 €, pričom obe sú tak isto závislé od balíka FiberNET.

LCD TV

Foto: LG

Aj keď nemožno očakávať, že mobilný operátor poskytne takú širokú ponuku televízorov ako špecializovaný obchod, či už internetový alebo „kamenný“, za určitých okolností môže byť zvýhodnená cena v rámci tejto ponuky naozaj zaujímavá. Uveďme si príklad. Ako najlacnejší, a teda aj širokej verejnosti najdostupnejší, ponúka Orange televízor LG 32LH2000 za 198 € pri balíku FiberNet Klasik a vyššom (s ľubovoľným FiberTV) a za 350 € pri balíku FiberNet Štart/Promo (+ FiberTV). Pri kúpe na splátky s akontáciou 44 €, resp. 176 € a 36-krát mesačnej splátke 5,50 € za tento televízor celkovo zaplatíte 242 €, resp. 374 €. Pre lepšie porovnanie výhodnosti tejto ponuky sme skontrolovali ceny nami vybraného televízora v slovenských internetových obchodoch. V nich sa jeho cena pohybuje približne od 325 € takmer až do Orangeom uvádzaných 450 €. A podobne je to aj pri ostatných modeloch. Z toho jednoznačne vychádza, že táto ponuka zvýhodnených cien televízorov od Orange je najlukratívnejšia pre zákazníkov vyšších balíkov FiberNET. Pochopiteľne, netreba zabúdať ani na cenu vaších konkrétnych balíkov FiberNET spolu s FiberTV. Nutnosť ich kombinácie určite nie je výhodou tejto ponuky, najmä ak ste novým zákazníkom. Kompletný zoznam televízorov aj s cenami, medzi ktorými je aj konzola PlayStation 3, nájdete na stránke Orange.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.