Reklama

Orange Náhradný telefón: Služba dostupná všetkým zákazníkom

Imrich Maťo

Stratili ste, alebo vám ukradli mobilný telefón? Kde narýchlo zohnať druhý, ak žiadny iný mobil nemáte poruke? V takejto nečakanej situácii isto oceníte možnosť zapožičania, prenájmu alebo zvýhodneného zakúpenia náhradného mobilného telefónu. 

Orange logo 

Služba Náhradný telefón bola doteraz prístupná iba prolongujúcim zákazníkom, teda tým, ktorí pri predĺžovaní paušálu zároveň podpísali dodatok k zmluve, tzv. „viazanosť“. Orange túto službu sprístupnil v novembri minulého roka ako súčasť vianočnej ponuky. Od jej spustenia až doteraz túto službu využilo už takmer 10 000 zákazníkov. Podľa vyjadrenia Pavla Lančariča, generálneho riaditeľa spoločnosti Orange Slovensko, je Náhradný telefón súčasťou ich komplexného programu starostlivosti o zákazníkov, ktorý zákazníkom poskytuje ochranu aj v rôznych nepríjemných životných situáciách. Preto operátor od 1. februára 2010 umožňuje využívanie služby všetkými jeho zákazníkmi. Podstata služby pozostáva v tom, že po uplynutí celého tretieho fakturačného obdobia od aktivácie služby, má operátor pre zákazníka pripravený jeden náhradný mobilný telefón, ktorý má byť vždy z aktuálnej ponuky 3G mobilov. Cena služby je 1,00 € mesačne a cena náhradného mobilu je operátorom garantovaná v sume 59,00 € pri pôvodnom záväzku 24 mesiacov, alebo 69,00 € pri pôvodnom záväzku 15 mesiacov. Výhodou je, že po zakúpení náhradného mobilu zákazníkovi nezačne plynúť nová viazanosť a zákazník nemusí dokladovať, čo sa mu stalo s jeho pôvodným mobilným telefónom.

Nokia lifestyle1
Foto: Nokia

Orange v tlačovej správe zároveň pripomenul, že službu Poistenie faktúr, ktorú poskytuje v spolupráci s poisťovňou Amslico AIG Life, od jej spustenia využilo už takmer 110 000 zákazníkov. Touto službou si zákazník môže poistiť schopnosť splácať faktúry pre prípad straty zamestnania, práceneschopnosti alebo invalidity. To znamená, že v prípade poistnej udalosti môže byť zákazníkovi vyplatená na účet suma priemernej mesačnej faktúry, a to počas doby najviac 6 mesiacov a maximálne do výšky 1 200,00 €, podľa typu poistnej udalosti. Orange opakovane dáva do pozornosti aj službu Orange World práca, s ktorou môžu zákazníci, evidovaní na Úrade práce, za symbolických 0,01 € prostredníctvom mobilného telefónu prehliadať voľné pracovné miesta na najvýznamnejších portáloch s pracovnými ponukami. Tak isto sa i naďalej prevádzkuje aj bezplatná poradenská Linka práce, dostupná v pracovných dňoch v čase od 8:30 do 16:30 hod. na telefónnych číslach 0918 88 00 66 alebo 0918 77 00 66.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.