Reklama

Orange na vás ročne ušetrí cca 40 tisíc €, no až 100 stromov!

Števo Porubský

Orange predstavil novú faktúru, ktorá vďaka inému grafickému spracovaniu je nielen prehľadnejšia, ale šetrí i životné prostredie. Operátor vraj vďaka tomu ušetrí 3,8 tony papiera (700 000 listov) mesačne, čo ročne činí takmer 46 ton! Tipnete si, koľko je to stromov? Na cca 80 000 – 90 000 listov papiera je vraj potrebné zoťať jeden strom. Mesačne tak Orange ušetrí približne 8 stromov, ročne je to takmer 100 stromov!

Orange

Zákazníkom Orangeu budú v nasledujúcich mesiacoch postupne odosielané faktúry s novým dizajnom. Jednotlivé fakturačné údaje a informácie sú po novom usporiadané vraj prehľadnejšie. Novinkou je napríklad nový formát zobrazenia, ktorý zákazníkovi poskytne prehľadnejšie informácie o platbe. Nová faktúra tiež obsahuje dátum, kedy operátor odporúča uhradiť faktúru.

 Orange faktura

 

Ako zákazníci Orangeu máte zároveň možnosť aktivovať si elektronickú faktúru, ktorá je doručovaná do e-mailovej schránky. Jej aktiváciou získate SMS notifikáciu o došlej faktúre spolu s fakturačnými údajmi, podrobný rozpis hovorov za zúčtovaný mesiac zadarmo v zákazníckej zóne Môj Orange a archív k faktúram za posledných 16 mesiacov od aktivácie služby. Ak máte internet, aktivujte si elektronickú faktúru. Čím viac vás bude, tým viac stromov zachránite. A nech Orange aj ušetrí par desiatok tisíc za papier, no a čo. O to tu teraz nejde… Mimochodom, aj konkurencia má elektronické faktúry, myslite na to!

 Orange elektronicka faktura

Foto: Orange

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.